Przedstawiciel sieci franczyzowej

Stava S.A.

1000

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom do┼Ťwiadczenia

5

Lokalizacja

Opolskie

Zaanga┼╝owanie Dobra organizacja pracy Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Dowozy jedzenia i zakupów to bardzo szybko rosn─ůca bran┼╝a. W ca┼éej Polsce zwi─Öksza si─Ö zapotrzebowanie na tego typu us┼éugi. Regularnie otwieramy nowe oddzia┼éy Stava, które ┼Ťwiadcz─ů us┼éugi dla restauracji i sklepów. Gwarantujemy wy┼é─ůczno┼Ť─ç terytorialn─ů na mniejsze miasta lub dzielnice wi─Ökszych aglomeracji. Nie zwlekaj, spe┼énij marzenie o w┼éasnym biznesie i zacznij zarabia─ç na dowozach w swoim mie┼Ťcie!

Szukamy partnerów w miastach powy┼╝ej 40 tysi─Öcy mieszka┼äców. W wybranych miastach gwarantujemy na start dwóch du┼╝ych klientów oddzia┼éu – restauracj─Ö McDonald’s oraz sklep sieci Stokrotka.

PRZEDSTAWICIEL SIECI FRANCZYZOWEJ

O firmie

Stava istnieje od 2014 roku. Specjalizujemy si─Ö w profesjonalnym dowozie posi┼éków z restauracji i zakupów ze sklepów oraz drogerii. Jeste┼Ťmy liderem rynku – mamy 30 oddzia┼éów w ca┼éej Polsce. Realizujemy tysi─ůce dostaw dziennie i miliony dowozów rocznie. Regularnie otwieramy kolejne oddzia┼éy.

Jeste┼Ťmy kluczowym partnerem m.in. dla McDonald’s, sieci Stokrotka, Pizza Hut, Burger King, KFC, Sphinx i North Fish.

Jeste┼Ťmy cz┼éonkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców oraz Zwi─ůzku Pracodawców HoReCa – b─Öd─ůcych gwarantem najwy┼╝szych standardów uczciwo┼Ťci i przejrzysto┼Ťci zasad wspó┼épracy jakie stosujemy.

Co zyskujesz dzi─Öki wspó┼épracy z nami

  • Zyski ju┼╝ przy ma┼éej skali – oddzia┼é mo┼╝e zarabia─ç ju┼╝ od 30 dowozów dziennie. Dzi─Öki temu zyski mo┼╝na osi─ůga─ç od samego pocz─ůtku wspó┼épracy. Nast─Öpnie rosn─ů one proporcjonalnie do skali dzia┼éania, która wynika wprost z zaanga┼╝owania w jako┼Ť─ç ┼Ťwiadczonych us┼éug.

  • Najwi─Ökszych klientów sieciowych – poniewa┼╝ najlepsi wspó┼épracuj─ů ze Stav─ů (m.in. McDonald’s Pizza Hut, KFC, Burger King, Sphinx, Hebe, Stokrotka). Na start oddzia┼éu w niektórych miastach gwarantujemy dwóch du┼╝ych klientów – restauracj─Ö McDonald’s i sklep sieci Stokrotka.

  • Du┼╝y potencja┼é rozwoju – ka┼╝dy oddzia┼é to potencja┼é rz─Ödu kilkunastu – kilkudziesi─Öciu tysi─Öcy z┼éotych miesi─Öcznego zysku. Najlepsi Partnerzy maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç obejmowania wi─Ökszych obszarów miasta lub kolejnych, s─ůsiaduj─ůcych miejscowo┼Ťci.

  • Najlepsze na rynku narz─Ödzia – posiadamy unikalne narz─Ödzia IT, które automatyzuj─ů kierowanie kurierami oraz administracj─Ö oddzia┼éem. Optymalizuj─ů logistyk─Ö redukuj─ůc znacz─ůco ilo┼Ť─ç potrzebnych kurierów. Chocia┼╝ na pierwszy rzut oka ró┼╝ne rozwi─ůzania wydaj─ů si─Ö podobne, to jak zwykle “diabe┼é tkwi w szczegó┼éach”. Umów si─Ö na rozmow─Ö i przekonaj si─Ö sam, dlaczego to w┼éa┼Ťnie nasi franczyzobiorcy prowadz─ů zyskowne, rosn─ůce biznesy, oferuj─ůc restauracjom koszty ┼Ťrednio o 20% ni┼╝sze ni┼╝ zatrudnianie w┼éasnych kurierów.

  • Sprawdzony know-how – mamy 6 lat do┼Ťwiadczenia, ponad 20 osobowy zespó┼é ludzi w centrali z ogromn─ů wiedz─ů, do┼Ťwiadczeniem i mi─Ödzynarodowymi patentami na koncie oraz unikalny know-how. Dzi─Öki niemu to w┼éa┼Ťnie nasi partnerzy osi─ůgaj─ů sukcesy na trudnym rynku kurierskim, a najlepsi klienci regularnie wybieraj─ů nas do wspó┼épracy.

  • Zaufanie klientów – Stava jest liderem rynku, dobrze rozpoznawalnym przez restauratorów i sieci sklepów. Od pocz─ůtku funkcjonowania stawiamy na najwy┼╝sze standardy – jak np. podgrzewane torby, rezygnacja z rowerów i wo┼╝enia posi┼éków w plecakach. Opracowane przez nas na czas epidemii procedury bezpiecze┼ästwa uj─Öte w Kodeksie Dobrych Praktyk Bezpiecznego Dowozu Posi┼éków sta┼éy si─Ö standardem oficjalnie rekomendowanym przez G┼éówny Inspektorat Sanitarny. Do akcji #bezpiecznedowozy, której jeste┼Ťmy pomys┼éodawc─ů i inicjatorem, do┼é─ůczyli najwa┼╝niejsi gracze rynku gastronomicznego i codziennie przybywaj─ů kolejni – www.bezpiecznedowozy.pl

  • Bezpiecze┼ästwo – wynikaj─ůce ze wspó┼épracy ze sprawdzonym partnerem o najwi─Ökszym do┼Ťwiadczeniu i renomie.

Czego oczekujemy od Ciebie

  • Zamieszkania na miejscu – musisz mieszka─ç nie dalej ni┼╝ 30 minut drogi od miejsca prowadzenia oddzia┼éu.

  • 100% zaanga┼╝owania – prowadzenie oddzia┼éu b─Ödzie musia┼éo by─ç Twoim jedynym zaj─Öciem. Nie podejmujemy wspó┼épracy z partnerami zaanga┼╝owanymi w inne biznesy lub prac─Ö. Wyj─ůtkiem jest sytuacja, je┼╝eli prowadzisz tradycyjn─ů firm─Ö kuriersk─ů i rozwozisz paczki.

  • min. 20 tys. z┼é na kapita┼é obrotowy – który nie mo┼╝e pochodzi─ç z po┼╝yczki, ani dotacji. To kapita┼é, który zabezpieczy Ci─Ö finansowo przez pierwsze tygodnie funkcjonowania oddzia┼éu. Oprócz tego, potrzebujesz ┼Ťrodków na zakup sprz─Ötu, najem samochodów i inne wydatki zwi─ůzane z rozpocz─Öciem dzia┼éano┼Ťci. Te ┼Ťrodki mo┼╝esz pozyska─ç z kredytu czy dofinansowania. Pomo┼╝emy Ci z┼éo┼╝y─ç odpowiednie wnioski o dofinansowanie.

  • Wysokich standardów – stosujemy najwy┼╝sze standardy i nie idziemy na kompromisy. Je┼╝eli lubisz “chodzi─ç na skróty”, nie odnajdziesz si─Ö dobrze w naszej organizacji.

  • Gotowo┼Ťci do ci─Ö┼╝kiej pracy i “ubrudzenia sobie r─ůk”. Partnerzy Stava odnosz─ů najwi─Öksze sukcesy w naszej bran┼╝y, ale uczciwie na nie zapracowali. S─ů zawsze efektem du┼╝ego zaanga┼╝owania i gotowo┼Ťci do wzi─Öcia pe┼énej odpowiedzialno┼Ťci za efekty swoich dzia┼éa┼ä.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje zg┼éoszenie!

W celu uzyskania wi─Ökszej ilo┼Ťci informacji zapraszamy na stron─Ö stava.pl
Zobacz nasze strony na Facebooku i YouTube.

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych: https://stava.pl/obowiazek-informacyjny

Pensja podstawowa: Nieujawniona