Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Asistwork Sp. z o.o.

50

Umowa o prac─Ö

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Budowanie relacji Negocjacje Orientacja na działanie

Opis stanowiska

Grupa Asistwork od ponad 25 lat wychodzi naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników, którym pomaga w rozwoju. Skupiamy si─Ö na ludziach – ich potrzebach i oczekiwaniach, indywidualnych predyspozycjach i perspektywach. Dobieramy rozwi─ůzania i proponujemy oferty, które s─ů precyzyjnie dopasowane do konkretnej osoby lub wymogów danej firmy. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w znalezieniu zatrudnienia pracownikom, którzy s─ů nim zainteresowani. Wspomagamy tak┼╝e przedsi─Öbiorców, pozyskuj─ůc odpowiednio wykwalifikowanych i spe┼éniaj─ůcych ich wymagania pracowników. Siedziba naszej agencji znajduje si─Ö we Wroc┼éawiu, jednak na sta┼ée wspó┼épracujemy z 18 innymi biurami w innych cz─Ö┼Ťciach kraju. Dzi─Öki temu mo┼╝emy wspiera─ç przedsi─Öbiorców i pracowników z ca┼éej Polski, pomagaj─ůc w realizacji planów i marze┼ä zawodowych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowi─ůzków:

  • Aktywne poszukiwanie i nawi─ůzywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami.
  • Przygotowywanie oferty, prowadzenie spotka┼ä i negocjacji handlowych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych.
  • Raportowanie wyników sprzeda┼╝y.

Wymagania:

  • Doskona┼ée umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne.
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne.
  • Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona