Zobacz inne oferty pracy

Coraz Lepszy Sprzedawca (senior)

CorazLepszaFirma.pl Sp. z o.o.

62

https://www.corazlepszafirma.pl/

Ogłoszenie ważne do: 27-12-2023

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

5

Liczba wakat├│w

Lokalizacja

Gdynia, Rzesz├│w, Cz─Östochowa, Warszawa, Katowice, Radom, Lublin, ┼ü├│d┼║, Gorz├│w Wielkopolski, Zielona G├│ra, Bia┼éystok, Toru┼ä, Pozna┼ä, Olsztyn, Bydgoszcz, Wroc┼éaw, Szczecin, Kielce, Gda┼äsk, Koszalin, Krak├│w  - 5 wakat├│w

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Wytrwa┼éo┼Ť─ç Skuteczna sprzeda┼╝ Umiej─Ötno┼Ť─ç przekonywania innych do swojego zdania

Opis stanowiska

 

Coraz Lepsza Firma powsta┼éa dlatego, ┼╝e wierzymy w to, ┼╝e je┼Ťli ┼Ťwiat wokó┼é nas ma sta─ç si─Ö lepszy, to dokona si─Ö to wy┼é─ůcznie dzi─Öki ludziom przedsi─Öbiorczym, którzy – zamiast narzeka─ç – bior─ů ┼╝ycie w swoje r─Öce. Wszystko, co robimy, s┼éu┼╝y temu, by ich wspiera─ç. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsi─Öbiorcom na tej drodze, inspirujemy do odwa┼╝nych zmian, wspieramy wiedz─ů i sprawdzonymi narz─Ödziami. Pomagamy im budowa─ç firmy, z których b─Öd─ů dumni…

Pawe┼é Królak, za┼éo┼╝yciel i prezes zarz─ůdu Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., swoj─ů pierwsz─ů firm─Ö (ksi─Ögarni─Ö internetow─ů) za┼éo┼╝y┼é, gdy by┼é jeszcze na studiach. Mia┼é wtedy zaledwie 300 z┼é w kieszeni, a mimo to w ci─ůgu kilku lat doprowadzi┼é j─ů do poziomu lidera swojego rynku.

Coraz Lepsz─ů Firm─Ö, wart─ů dzisiaj ponad 50 milionów z┼éotych, równie┼╝ zbudowa┼é od zera w ci─ůgu zaledwie kilku lat, w dodatku na rynku, na którym wszyscy mówili, ┼╝e to niewykonalne. Dzi┼Ť obs┼éugujemy ponad 17 tys. Klientów, zatrudniamy ponad 60 osób i bardzo szybko ro┼Ťniemy dalej. 

Mo┼╝emy te┼╝ ┼Ťmia┼éo powiedzie─ç, ┼╝e Coraz Lepsza Firma to ┼Ťwietne miejsce pracy. Zdobyli┼Ťmy bowiem certyfikat Great Place to Work, osi─ůgaj─ůc przy tym spektakularny i wyj─ůtkowo rzadko spotykany wynik w badaniu satysfakcji pracowników wynosz─ůcy 96%! Tak dobry wynik sprawi┼é, ┼╝e w konkursie na Najlepsze Miejsce Pracy Polska 2022 znale┼║li┼Ťmy si─Ö w gronie 5 najlepszych firm

 

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Coraz Lepszy Sprzedawca (senior)

Wynagrodzenie stałe: 12-15 tys. zł + VAT

 

Je┼Ťli nie masz jeszcze du┼╝ego do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y, sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö dla mniej do┼Ťwiadczonych sprzedawców Coraz Lepszy Sprzedawca (junior/mid). Je┼Ťli natomiast Twoje kompetencje i do┼Ťwiadczenie znacz─ůco przewy┼╝szaj─ů wymagania w tym og┼éoszeniu – zobacz nasz─ů ofert─Ö na poziomie expert.

 

Je┼Ťli...

 • jeste┼Ť dzisiaj bardzo skutecznym sprzedawc─ů, osi─ůgasz ┼Ťwietne wyniki i ci─ůgle chcesz si─Ö doskonali─ç w tym zawodzie,
 • jeste┼Ť uwa┼╝any za osob─Ö ambitn─ů, nie potrafisz ┼╝y─ç bez wyzwa┼ä, a znajomi mówi─ů, ┼╝e du┼╝o od siebie wymagasz,
 • uwielbiasz wygrywa─ç i nigdy si─Ö nie poddajesz, gdy do┼Ťwiadczysz jakiej┼Ť pora┼╝ki,
 • masz nastawienie, dzi─Öki któremu nie za┼éamujesz si─Ö, gdy s┼éyszysz “nie” od klienta i po prostu dalej robisz swoje,
 • lubisz dyskutowa─ç i z ┼éatwo┼Ťci─ů przekonujesz innych do swojego zdania,

 

A jednocze┼Ťnie...

 • masz ponadprzeci─Ötnie wysoki poziom samo┼Ťwiadomo┼Ťci (znasz i rozumiesz siebie, umiesz korzysta─ç ze swoich mocnych stron),
 • masz ponadprzeci─Ötnie wysoki poziom inteligencji emocjonalnej (szczególnie empatii, rozumienia emocji innych ludzi i umiej─Ötno┼Ťci wp┼éywania na emocje innych osób),
 • samodoskonalenie i rozwój s─ů naturaln─ů cz─Ö┼Ťci─ů Twojego ┼╝ycia i nie wyobra┼╝asz sobie, ┼╝eby sta─ç w miejscu...

...to by─ç mo┼╝e jeste┼Ť osob─ů, której szukamy.

Szukamy bowiem bardzo utalentowanych i do┼Ťwiadczonych ludzi do naszego Zespo┼éu Coraz Lepszych Sprzedawców, którzy ci─ůgle chc─ů si─Ö rozwija─ç i jednocze┼Ťnie tak jak my wierz─ů, ┼╝e prawdziwa sprzeda┼╝ to pomaganie ludziom. 

 

Na czym polega praca Coraz Lepszego Sprzedawcy (na poziomie seniora)?

Jako Coraz Lepszy Sprzedawca b─Ödziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych uczestników naszych szkole┼ä lub us┼éug doradczych. W praktyce wygl─ůda to tak, ┼╝e dzwonisz do klientów, którzy ju┼╝ wcze┼Ťniej korzystali z naszych podstawowych szkole┼ä, a Twoj─ů rol─ů jest oceni─ç, czy dany przedsi─Öbiorca potrzebuje naszego wsparcia w prowadzeniu firmy – je┼Ťli tak, proponujesz mu wej┼Ťcie w bardziej zaawansowane formy wspó┼épracy z Coraz Lepsz─ů Firm─ů.

 

Co sprawia, ┼╝e praca w Coraz Lepszej Firmie tak bardzo ró┼╝ni si─Ö od zwyczajnej pracy w sprzeda┼╝y?

Powód #1: Niesamowite mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju

Chcesz si─Ö NAPRAWD─ś rozwija─ç? To ┼Ťwietnie! Jako Coraz Lepszy Sprzedawca dostajesz dost─Öp do niewyobra┼╝alnej ilo┼Ťci wiedzy biznesowej w postaci WSZYSTKICH szkole┼ä, które oferujemy klientom.

Chcesz w przysz┼éo┼Ťci zosta─ç managerem? Nie mog┼ée┼Ť lepiej trafi─ç! U nas poznasz w praktyce i nauczysz si─Ö nowoczesnego procesowego zarz─ůdzania sprzeda┼╝─ů. To unikalne umiej─Ötno┼Ťci, które w przysz┼éo┼Ťci mo┼╝esz wykorzysta─ç jako manager sprzeda┼╝y, albo awansuj─ůc w strukturach naszej grupy kapita┼éowej, albo u kolejnego pracodawcy.

Chcesz w przysz┼éo┼Ťci za┼éo┼╝y─ç w┼éasn─ů firm─Ö? Idealnie! Jeste┼Ťmy przekonani, ┼╝e nigdzie indziej nie nauczysz si─Ö tyle o prowadzeniu w┼éasnego biznesu, co u nas. Nie bez powodu nasi Klienci uwa┼╝aj─ů nas za najlepsze miejsce edukacji biznesowej w Polsce.


Powód #2: Pewna pensja, bez prowizji

Masz sta┼ée wynagrodzenie – nie p┼éacimy prowizyjnie, dlatego nie musisz martwi─ç si─Ö o swoj─ů pensj─Ö, gdy idziesz na urlop lub jeste┼Ť chory.

A jednocze┼Ťnie – to naprawd─Ö uwalniaj─ůce, bo nie b─Ödziesz musia┼é wciska─ç klientowi czego┼Ť, czego nie potrzebuje, ┼╝eby tylko dosta─ç swoj─ů prowizj─Ö.


Powód #3: Unikalna metoda sprzedawania

Sprzeda┼╝ w Coraz Lepszej Firmie ca┼ékowicie si─Ö ró┼╝ni od tej, jak─ů mo┼╝esz zna─ç z innych firm. Od pierwszego dnia pracy nasi handlowcy ucz─ů si─Ö bardzo nieoczywistych metod sprzeda┼╝y stosowanych przez najlepszych negocjatorów na ┼Ťwiecie oraz tego, jak by─ç ca┼ékowicie szczerym i autentycznym w rozmowach z klientem.

Wszystko dlatego, ┼╝e nasza metoda sprzeda┼╝y opiera si─Ö na mocnym fundamencie, który mówi, ┼╝e po drugiej stronie s┼éuchawki zawsze jest Cz┼éowiek (dla nas to zawsze jest sprzeda┼╝ Human to Human, zamiast Business to Business).


Powód #4: Zero prospectingu, gotowa baza klientów

Nie musisz sam szuka─ç sobie klientów ani samodzielnie wypracowywa─ç sobie rynku. Tym zajmuje si─Ö dzia┼é marketingu i pracownicy wsparcia sprzeda┼╝y. Ty za┼Ť codziennie rano masz w swoim CRM gotow─ů list─Ö osób, do których masz tego dnia zadzwoni─ç.


Powód #5: Zero dzwonienia “na zimno”

Klienci, do których dzwonisz, ju┼╝ nas znaj─ů i regularnie korzystaj─ů z naszych us┼éug. W ogóle nie prowadzimy procesów sprzeda┼╝y na zimnej bazie.


Powód #6: Zespó┼é, który wspó┼épracuje, a nie rywalizuje

W naszym zespole nie ma rywalizacji. Nikt nie podbierze Ci leadów. Nikt nie b─Ödzie Ci podstawia┼é nogi. Nikt nie dostanie nagrody za to, ┼╝e b─Ödzie od Ciebie lepszy. U nas kierujemy si─Ö zupe┼énie inn─ů filozofi─ů zarz─ůdzania. W naszych zespo┼éach sprzeda┼╝owych ludzie pomagaj─ů sobie w pracy zamiast rywalizowa─ç.


Powód #7: Robisz tylko to, w czym jeste┼Ť najlepszy – sprzedajesz

Masz do┼Ť─ç wype┼éniania tabelek? Windykowania klientów? Pisania skomplikowanych raportów? Przygotowywania umów? Ca┼éej biurokracji? – to ┼Ťwietnie si─Ö sk┼éada, bo u nas nie b─Ödziesz robi─ç ┼╝adnej z tych rzeczy. Twoj─ů rol─ů jest skupi─ç si─Ö na sprzedawaniu, a wszystkie czynno┼Ťci “wokó┼é sprzeda┼╝y” wykonuj─ů pracownicy wsparcia sprzeda┼╝y.

 

Opinia pracownika:

Zacz─ů┼éem prac─Ö w Coraz Lepszej Firmie 27 maja 2019. Najbardziej ceni─Ö sobie w niej to, ┼╝e nie dzwoni─Ö do przypadkowych ludzi. Moi rozmówcy, to klienci, którzy maj─ů ju┼╝ nasze szkolenia, czytaj─ů bloga, znaj─ů nas, wi─Öc nie musz─Ö si─Ö martwi─ç, ┼╝e komu┼Ť zajmujemy czas na “zimne telefony”. Dzi─Öki temu ten kontakt jest mi┼éy, serdeczny, a rozmowa rzeczowa.  

Wielu handlowców mo┼╝e ba─ç si─Ö, ┼╝e “schodz─ůc” ze sprzeda┼╝y na spotkaniach na sprzeda┼╝ telefoniczn─ů, robi─ů krok w ty┼é w rozwoju. Sam na pocz─ůtku mia┼éem co do tego pewne w─ůtpliwo┼Ťci, ale po tych pierwszych miesi─ůcach pracy wyra┼║nie widz─Ö, ┼╝e zamiast cofa─ç si─Ö, zrobi┼éem kilka du┼╝ych kroków naprzód. 

Pomaga w tym filozofia firmy, za któr─ů idzie nastawienie na rozwój pracowników. Szkolenia, mentoring, ksi─ů┼╝ki, wymiana wiedzy, to wszystko daje du┼╝y kontent sprzeda┼╝owy i pomaga szybko “u┼éo┼╝y─ç” siebie jako cz┼éowieka, który ma klientom pomaga─ç i dawa─ç warto┼Ť─ç. 

W Coraz Lepszej Firmie nie sprzedajemy produktów jako takich. Dajemy klientom realn─ů zmian─Ö i narz─Ödzia, które dzia┼éaj─ů, bo sami tym ┼╝yjemy. Teraz widz─Ö, ┼╝e w┼éa┼Ťnie to co dajemy, pochodzi z wn─Ötrza nas, z naszej pracy i tego jacy jeste┼Ťmy dla innych ludzi i naszych przysz┼éych partnerów w biznesie.  

Krzysztof D─ůbrowski, Coraz Lepszy Sprzedawca


Oferujemy:

 • wynagrodzenie sta┼ée: 12.000-15.000 z┼é + VAT na umowie B2B (lub adekwatn─ů kwot─Ö na umowie o prac─Ö w ramach tych samych kosztów pracodawcy),
 • forma umowy: B2B (w┼éasna dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcza) lub umowa o prac─Ö, je┼Ťli wolisz,
 • godziny pracy: poniedzia┼éek-pi─ůtek godz. 8.00-16.00, ┼╝adnych nadgodzin ani pracy w weekendy,
 • urlop: 26 p┼éatnych dni wolnych na umowie B2B (na umowie o prac─Ö dni wolne zgodnie z kodeksem pracy),
 • miejsce pracy: praca ca┼ékowicie zdalna – model “no office”, czyli mo┼╝esz pracowa─ç, gdzie tylko chcesz (o ile jest tam dobry dost─Öp do internetu i zasi─Ög telefonu komórkowego),
 • wysokiej klasy narz─Ödzia potrzebne do pracy: laptop Apple – Macbook Air, smartfon, wysokiej jako┼Ťci s┼éuchawki telekomunikacyjne, autorski system CRM usprawniaj─ůcy i automatyzuj─ůcy prac─Ö sprzedawców,
 • niesamowite mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju i zdobywania wiedzy biznesowej (szczegó┼éy opisali┼Ťmy powy┼╝ej).

 

Wymagamy:

 • Postawmy spraw─Ö jasno: bardzo du┼╝o dajemy, ale jednocze┼Ťnie bardzo du┼╝o wymagamy. Zg┼éo┼Ť si─Ö do nas tylko wtedy, je┼Ťli spe┼éniasz wszystkie poni┼╝sze warunki:
 • odpowiedzia┼ée┼Ť TAK na wszystkie pytania z pocz─ůtku og┼éoszenia, czyli masz naturalne predyspozycje do bycia ┼Ťwietnym sprzedawc─ů,
 • masz co najmniej 3 lata do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y i wysoko rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owe, takie jak: zadawanie pyta┼ä otwartych, dostrajanie si─Ö do klienta, edukowanie, j─Özyk korzy┼Ťci, praca z obiekcjami (b─Ödziemy te umiej─Ötno┼Ťci sprawdza─ç w dalszych etapach rekrutacji),
 • jeste┼Ť dopasowany do naszego Zespo┼éu i "stylu bycia" Coraz Lepszej Firmy, (dok┼éadnie zapoznaj si─Ö z opisem naszej kultury organizacyjnej i uczciwie oce┼ä, czy do nas pasujesz),
 • jeste┼Ť gotów do obecno┼Ťci w Lublinie przez pierwsze 3 dni pracy podczas wdro┼╝enia (koszty noclegu bierzemy na siebie).

 

Chcesz aplikowa─ç?

Prze┼Ťlij nam swój aktualny ┼╝yciorys (CV) w formacie PDF

 

To wszystko wydaje Ci si─Ö niewiarygodne?

Powiedzmy to sobie jasno: w ka┼╝dej rekrutacji mamy jedno najwi─Öksze wyzwanie... My ju┼╝ wiemy, jak bardzo ró┼╝nimy si─Ö w podej┼Ťciu do pracowników i do samej sprzeda┼╝y w porównaniu do wszystkiego, czego do┼Ťwiadczy┼ée┼Ť dotychczas. Ale kto┼Ť, kto zna ┼Ťwiat sprzeda┼╝y z innych firm, ma pe┼éne prawo my┼Ťle─ç: „To zbyt pi─Ökne, by by┼éo prawdziwe”.

Dlatego gramy w otwarte karty: je┼Ťli masz w─ůtpliwo┼Ťci lub zwyczajnie jeszcze nie wierzysz – zapytaj naszych handlowców, jak si─Ö pracuje w Coraz Lepszej Firmie. Poni┼╝ej znajdziesz kontakt do naszych sprzedawców. Je┼Ťli chcesz si─Ö przekona─ç, zapytaj :)

 

Krzysztof D─ůbrowski, tel. 534 295 212

Jacek Caban, tel. 534 179 003

Marek Kołecki, tel. 530 091 653

 

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV!

 

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz
Aplikuj

Coraz Lepszy Sprzedawca (senior)

Pensja podstawowa: 12 000 - 15 000 zł

Inne oferty, kt├│re mog─ů Ci─Ö zainteresowa─ç

Specjalista ds. aktywnego Klienta

Podstawa: 4 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 - 5 000 zł

Przedstawiciel handlowy - bran┼╝a winiarska

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Sales Manager

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Podstawa: 4 500 - 6 500 zł
Baza kontakt├│w
Pensja podstawowa
4 500 - 6 500 zł
Baza kontakt├│w

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy - bran┼╝a winiarska

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy - bran┼╝a winiarska

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Specjalista ds. Sprzedaży Pomp Ciepła

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samoch├│d Baza kontakt├│w