Zobacz inne oferty pracy

Account Manager

Eveo Sp. z o. o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Kraków  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum b1) Zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów Organizacja pracy, terminowość i sumienność

Opis stanowiska

Witaj!

Jeśli uwielbiasz nawiązywać relacje z ludźmi, masz pozytywną energię do działania i interesuje Cię świat nowoczesnych technologii, to jesteś idealnym kandydatem na Account Managera w EVEO!

Poznajmy się!

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych produktów i rozwiązań dla różnych branż, w tym inteligentnych budynków. Nasze produkty wykorzystywane są przez klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Wejdź na: smartoffice.expert, aby przyjrzeć się bliżej naszej działalności.

My natomiast chcielibyśmy poznać Ciebie, więc jeśli temat pracy w EVEO brzmi interesująco to będzie nam miło, jeśli zapoznasz się z tym, co mamy do zaoferowania i czego oczekiwalibyśmy współpracując z Tobą.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania jako Account Manager

  • Utrzymanie i rozwój obecnych kanałów sprzedaży – chodzi o dbanie i opiekowanie się naszymi stałymi klientami oraz proponowanie im innych rozwiązań z naszej oferty (zajmie Ci to około 70% czasu).
  • Poszukiwanie nowych klientów biznesowych – poszerzanie grona naszych klientów, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, udział w targach, spotkaniach.
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych – tworzenie propozycji współpracy oraz osiąganie efektywnych porozumień w zawieraniu kontraktów biznesowych.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz analiza potrzeb klientów i trendów rynkowych – śledzenie mediów społecznościowych, stron internetowych, działań marketingowych konkurencji, uczestnictwo w branżowych wydarzeniach.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B przez co najmniej 3 lata - nie wykluczamy jeśli nie masz tylu lat doświadczenia, ale masz naturalny talent, potencjał i efektywnie przyswajasz wiedzę.
  • Gotowość do podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B. – wyjazdy służbowe średnio raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1) – mamy duże możliwości sprzedaży do klientów zagranicznych a to już od Ciebie zależy czy chcesz ich obsłużyć i dać sobie szanse na zarobienie sporych pieniędzy.
  • Umiejętność organizacji pracy, terminowość i sumienność – cenimy te cechy, ponieważ świadczą o profesjonalizmie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji, co pozwala efektywnie pozyskiwać klientów, zrozumieć ich potrzeby, budować zaufanie, a co przekłada się na sukces w pracy na tym stanowisku.

Nasza oferta

Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • Możliwość pracy w branży technologicznej, która nieustannie się rozwija, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju.
  • Korzyści finansowe, wynikające z atrakcyjnego systemu wynagradzania, który oprócz stałego wynagrodzenia premiuje osiągnięcia w sprzedaży – a łączne dodatkowe premie roczne to 6-cyfrowe kwoty.
  • Przyjemną atmosferę pracy w zespole - mamy fajny zgrany zespół, gdzie pomagamy sobie nawzajem, omawiamy bieżące kwestie i wspólnie ustalamy krótko- i długookresowe kierunki działań oraz podnosimy kwalifikacje.
  • Potrzebne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity, takie jak karta multisport, wspierające Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dodatkowo:

Jeśli do tej pory pracowałeś jako przedstawiciel handlowy, ale chcesz się rozwijać i zrobić krok do przodu w karierze – MY Ci pomożemy.

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze i prowadzeniu opieki nad klientem możesz świetnie się tutaj sprawdzić a MY nauczymy Cię umiejętności managerskich.

Ponadto, jeśli…

  • Chcesz pracować w środowisku, które docenia równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Marzysz o awansie i możliwościach rozwoju.

W EVEO odpowiadamy tak:

  • Mamy elastyczne warunki zatrudnienia, u nas nie musisz wybierać między pracą a życiem prywatnym - oferujemy stałe godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (umowa o pracę lub umowa B2B).
  • Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to zapewniamy Ci wsparcie poprzez szkolenia, szlifowanie języka angielskiego na indywidualnych zajęciach z lektorem oraz jasno określoną ścieżkę awansu w strukturze organizacyjnej firmy.

Czy widzisz siebie jako część naszego zespołu?

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w rekrutacji na Account Managera w EVEO.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona