Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska)

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Key Account Manager

Eveo Sp. z o. o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kraków

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum b1) Zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów Organizacja pracy, terminowość i sumienność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Witaj!

Jeśli uwielbiasz nawiązywać relacje z ludźmi, masz pozytywną energię do działania i interesuje Cię świat nowoczesnych technologii, to jesteś idealnym kandydatem na Key Account Managera w EVEO!

Poznajmy się!

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych produktów i rozwiązań dla różnych branż, w tym inteligentnych budynków. Nasze produkty wykorzystywane są przez klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Wejdź na: smartoffice.expert, aby przyjrzeć się bliżej naszej działalności.

My natomiast chcielibyśmy poznać Ciebie, więc jeśli temat pracy w EVEO brzmi interesująco to będzie nam miło, jeśli zapoznasz się z tym, co mamy do zaoferowania i czego oczekiwalibyśmy współpracując z Tobą.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania jako Key Account Manager

  • Utrzymanie i rozwój obecnych kanałów sprzedaży – chodzi o dbanie i opiekowanie się naszymi stałymi klientami oraz proponowanie im innych rozwiązań z naszej oferty (zajmie Ci to około 70% czasu).
  • Poszukiwanie nowych klientów biznesowych – poszerzanie grona naszych klientów, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, udział w targach, spotkaniach.
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych – tworzenie propozycji współpracy oraz osiąganie efektywnych porozumień w zawieraniu kontraktów biznesowych.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz analiza potrzeb klientów i trendów rynkowych – śledzenie mediów społecznościowych, stron internetowych, działań marketingowych konkurencji, uczestnictwo w branżowych wydarzeniach.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B przez co najmniej 3 lata - nie wykluczamy jeśli nie masz tylu lat doświadczenia, ale masz naturalny talent, potencjał i efektywnie przyswajasz wiedzę.
  • Gotowość do podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B. – wyjazdy służbowe średnio raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1) – mamy duże możliwości sprzedaży do klientów zagranicznych a to już od Ciebie zależy czy chcesz ich obsłużyć i dać sobie szanse na zarobienie sporych pieniędzy.
  • Umiejętność organizacji pracy, terminowość i sumienność – cenimy te cechy, ponieważ świadczą o profesjonalizmie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji, co pozwala efektywnie pozyskiwać klientów, zrozumieć ich potrzeby, budować zaufanie, a co przekłada się na sukces w pracy na tym stanowisku.

Nasza oferta

Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • Możliwość pracy w branży technologicznej, która nieustannie się rozwija, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju.
  • Korzyści finansowe, wynikające z atrakcyjnego systemu wynagradzania, który oprócz stałego wynagrodzenia premiuje osiągnięcia w sprzedaży – a łączne dodatkowe premie roczne to 6-cyfrowe kwoty.
  • Przyjemną atmosferę pracy w zespole - mamy fajny zgrany zespół, gdzie pomagamy sobie nawzajem, omawiamy bieżące kwestie i wspólnie ustalamy krótko- i długookresowe kierunki działań oraz podnosimy kwalifikacje.
  • Potrzebne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity, takie jak karta multisport, wspierające Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dodatkowo:

Jeśli do tej pory pracowałeś jako przedstawiciel handlowy lub Account Manager, ale chcesz się rozwijać i zrobić krok do przodu w karierze – MY Ci pomożemy.

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze i prowadzeniu opieki nad klientem możesz świetnie się tutaj sprawdzić a MY nauczymy Cię umiejętności managerskich.

Ponadto, jeśli…

  • Chcesz pracować w środowisku, które docenia równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Marzysz o awansie i możliwościach rozwoju.

W EVEO odpowiadamy tak:

  • Mamy elastyczne warunki zatrudnienia, u nas nie musisz wybierać między pracą a życiem prywatnym - oferujemy stałe godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (umowa o pracę lub umowa B2B).
  • Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to zapewniamy Ci wsparcie poprzez szkolenia, szlifowanie języka angielskiego na indywidualnych zajęciach z lektorem oraz jasno określoną ścieżkę awansu w strukturze organizacyjnej firmy.

Czy widzisz siebie jako część naszego zespołu?

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w rekrutacji na Key Account Managera w EVEO.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!