Nieujawniona

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Nieujawniona

Key Account Manager

LARK Leisure Homes Sp. z o.o.

300

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Darłowo

Doświadczenie w pracy w branży budowlanej/instalacyjnej lub z doświadczeniem w sprzedaży produktu technicznego Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min b2 Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych. Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem do naszego nowo otwieranego Biura Handlowego w Darłowie poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Darłowo

Liczba wakatów:  3

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • realizację polityki handlowej oraz marketingowej przedsiębiorstwa,
  • utrzymywanie kontaktów i budowa dobrych długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami Firmy,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych ofertą,
  • udział w targach i wystawach krajowych i międzynarodowych,
  • współpracę z dystrybutorami,
  • analizę rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • sporządzanie ofert we współpracy z Działem Projektowym,
  • monitorowanie i koordynacja realizacji zamówień handlowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży do Zarządu Spółki.

Na tym stanowisku pracy wymagamy:

  • min 2 lata doświadczenia w branży budowlanej/instalacyjnej lub z doświadczeniem w sprzedaży produktu technicznego (warunek konieczny),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny),
  • wysoko rozwiniętych umiejętności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia min średniego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży domów mobilnych i szkieletowych lub turystyce kempingowej,
  • znajomość drugiego języka europejskiego w stopniu zaawansowanym,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczną formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja za sprzedaż,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, laptop).

Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer telefonu +48 797 436 188