Przedstawiciel handlowy/ Key Account Manager

PAPERLINK SP. Z O.O.

8

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y artyku┼é├│w biurowych lub pokrewnych w sektorze b2b Umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owe i orientacja na pozyskiwanie klient├│w Umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne i negocjacyjne

Opis stanowiska

Jeste┼Ťmy firm─ů ┼Ťwiadcz─ůc─ů us┼éug─Ö dostarczania artyku┼éów biurowych, spo┼╝ywczych, chemicznych tonerów i wielu  innych niezb─Ödnych do funkcjonowania na rynku pracy. Specjalizujemy si─Ö w obs┼éudze firm, placówek edukacyjnych, instytucji oraz rozbudowanych struktur (sieci handlowe). Nasi klienci, szczególnie ceni─ů sobie we wspó┼épracy z nami ogromn─ů elastyczno┼Ť─ç i szybko┼Ť─ç w dzia┼éaniu. Mog─ů z nasz─ů pomoc─ů usprawni─ç procesy zakupowe i w jednym miejscu zakupi─ç segregator, kaw─Ö, wizytówki i ziemi─Ö do kwiatków.

W zwi─ůzku z rozwojem zatrudnimy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy/ Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa i okolice (praca w terenie+ praca zdalna)

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów w bran┼╝y B2B (firmy, instytucje, placówki edukacyjne, sieci handlowe i wszystkie inne miejsca pracy)
  • wyszukiwanie kreatywnych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • wyceny produktów niestandardowych
  • utrzymywanie relacji z klientami i opieka w trakcie trwania wspó┼épracy
  • odpowiedzialno┼Ť─ç za realizacj─Ö celów sprzeda┼╝owych

 Oczekiwania wobec kandydata:

  • do┼Ťwiadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w bran┼╝y artyku┼éów biurowych lub pokrewnej B2B  minimum 12 miesi─Öcy (warunek konieczny)
  • dojrza┼éo┼Ť─ç i samodzielno┼Ť─ç
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • systematyczno┼Ť─ç, sumienno┼Ť─ç i odpowiedzialno┼Ť─ç
  • proaktywno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie
  • wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie
  • dobra znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera (Microsoft Office, internet)
  • zdolno┼Ťci komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • atutem b─Ödzie posiadana baza klientów biznesowych

Oferujemy:

  • podstaw─Ö od 3500-4500 na r─Ök─Ö + prawdopodobnie najkorzystniejszy system premiowy w bran┼╝y (od pierwszej wygenerowanej z┼éotówki zysku i bez limitu wysoko┼Ťci osi─ůgni─Ötej premii)
  • formy wspó┼épracy (kontrakt B2B, umowa o prac─Ö)
  • narz─Ödzia niezb─Ödne do pracy (samochód + telefon s┼éu┼╝bowy)
  • du┼╝y zakres niezale┼╝no┼Ťci (pracujemy w oparciu o turkusowy model organizacji z ograniczonym raportowaniem, bez wyra┼║nej hierarchii, z du┼╝─ů swobod─ů w zarz─ůdzaniu czasem pracy)
  • nieograniczone mo┼╝liwo┼Ťci zarabiania pieni─Ödzy (terenem, limitem pensji, podzia┼éem rynku itd.)
  • wsparcie w postaci coachingu i mentoringu, know how, gratisy, upominki dla klientów

Je┼Ťli spe┼éniasz warunki i jeste┼Ť zaintersowana/ zainteresowany tym jak pracujemy i ile mog┼éyby wynosi─ç Twoje zarobki kliknij w przycisk Aplikuj i wy┼Ťlij nam swoje CV.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.08.2022

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 500 - 5 500 zł