Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Schütz Polska Sp. z o.o

65

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory

Kluczowe umiejętności

Samodyscyplina Język czeski Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie sprzedaży kontenerów IBC i beczek,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie odbioru opróżnionych kontenerów IBC w ramach systemu Schütz Ticket Service,
  • Realizowanie planów sprzedaży oraz planów odbioru opróżnionych kontenerów IBC,
  • Analizowanie i raportowanie skuteczności prowadzonych działań do wskazanych osób,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Podległość służbowa: Sales Manager,
  • Obszar aktywności handlowej: teren południowej Polski, Czech i Słowacji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie (min. 1-3 lata) we współpracy handlowo-technicznej z przemysłem oraz w pozyskiwaniu Klientów biznesowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Orientacja na realizację celów, silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej. Więcej informacji na: https://www.schuetz-packaging.net/schuetz-poland/pl/,
  • Wynagrodzenie (podstawa + premia od wyników sprzedaży),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Wsparcie techniczne,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy w międzynarodowej organizacji.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie wypoczynku i inne z ZFŚS,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.