Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Inne oferty firmy Adreams Mateusz Smerda

Doradca klienta w dziale rowery, skutery NOWA

Przedstawiciel Handlowy

Partner Biznesowy ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła) NOWA

Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Specjalista w dziale rowery, skutery

Adreams Mateusz Smerda

15

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom do┼Ťwiadczenia

5

Lokalizacja

Kalisz, Piła

ÔÇó sprzeda┼╝ sprz─Ötu rowerowego premium Wiedza z obszaru rower├│w elektrycznych, hulajn├│g ÔÇó umiej─Ötno┼Ť─ç drobnych prac serwisowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Adreams zajmuje si─Ö szeroko rozumianym doradztwem personalnym oraz marketingem, w tym budowaniem marek oraz wizualnych kampanii reklamowych. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalno┼Ť─ç wspó┼épracuj─ůcych z nami marek.  Nie boimy si─Ö wyzwa┼ä i nieszablonowych pomys┼éów. ┼Üwiadczymy us┼éugi dla najwi─Ökszych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego Klienta, lidera bran┼╝y AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista w Dziale Rowery/Skutery

Pasja. To musi by─ç Twoja pasja. Bo z pasji rodzi si─Ö profesjonalizm, którego potrzebujemy! Kochasz rowery? ┼╗adne dwa kó┼éka, w tym te elektryczne, nie maj─ů dla Ciebie tajemnic?

Zosta┼ä wi─Öc naszym specjalist─ů w Dziale RS!

Zapewnimy Ci:

  • umow─Ö o prac─Ö i system premiowy
  • premie ┼Ťwi─ůteczne i konkursy sprzeda┼╝owe
  • szans─Ö na awans
  • prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů Medicover z dofinansowaniem
  • kart─Ö MultiSport z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zni┼╝ki na zakup sprz─Ötu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiek─Ö fundacji Mediaexpert „W┼é─ůcz si─Ö”

Twoje zadania:

  • sprzeda┼╝ rowerów, skuterów, kosiarek
  • kompleksowa obs┼éuga Klienta
  • stosowanie si─Ö do standardów firmy

Od Ciebie oczekujemy:

  • wiedzy z obszaru rowerów elektrycznych, hulajnóg
  • pasjonowanie si─Ö sportem rowerowym
  • umiej─Ötno┼Ť─ç drobnych prac serwisowych
  • sprzeda┼╝ sprz─Ötu rowerowego klasy premium

To co, jeste┼Ťmy umówieni na wspóln─ů przysz┼éo┼Ť─ç?