Doradca Klienta

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS

100

Super oferta

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Lubuskie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Wysoka kultura osobista Optyminizm Entuzjazm

Opis stanowiska

ASSIDUUS (z ┼éac. wytrwa┼éy) to firma ┼Ťwiadcz─ůca us┼éugi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umo┼╝liwiaj─ůcej stabilny wzrost na lata. Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespó┼é ekspertów z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem, oferuj─ůcych wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezb─Ödnych do prawid┼éowego funkcjonowania przedsi─Öbiorstw.

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to pierwsze inteligentne doradztwo finansowe w Polsce. Tworzone jest przez zespó┼é niezale┼╝nych ekspertów finansowo-ubezpieczeniowych, który do przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta oraz stworzenia Osobistego Planu Finansowego wykorzystuje zaprojektowan─ů przez Spó┼ék─Ö aplikacj─Ö.

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Aktywna oraz kompleksowa obs┼éuga klientów,
  • Budowanie d┼éugotrwa┼éych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • Zapewnienie klientom doskona┼éej, jako┼Ťci obs┼éugi, zgodnej z najwy┼╝szymi standardami Grupy,
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwi─ůza┼ä.

 Nasze wymagania:

  • Dobrej znajomo┼Ťci pakietu MS Office,
  • Gotowo┼Ťci do ci─ůg┼éego doskonalenia swoich umiej─Ötno┼Ťci zawodowych,
  • Komunikatywno┼Ťci i otwarto┼Ťci na kontakty z lud┼║mi,
  • Optymizmu, entuzjazmu i zapa┼éu do pracy, wysokiej kultury osobistej,
  • Ukierunkowania na realizacj─Ö zada┼ä i osi─ůganie za┼éo┼╝onych zada┼ä.

 To oferujemy:

  • Atrakcyjne STA┼üE wynagrodzenie plus PREMIE,
  • Motywacyjny system wynagrodze┼ä oraz awansów,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzeda┼╝owe,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Doskona┼é─ů atmosfer─Ö pracy w do┼Ťwiadczonym oraz ambitnym zespole,
  • Dost─Öp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
  • Narz─Ödzia niezb─Ödne do realizacji powierzonych zada┼ä.

Benefity :

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 3 500 - 5 000 zł