Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B

CSA & Partnerzy

20

Umowa o dzieło

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Sosnowiec, Warszawa  - 5 wakatów

Doświadczenie w handlu b2b na wagę złota Znajomość rynku energii elektrycznej i gazu ułatwi nam współpracę Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Opis stanowiska

Grupa specjalistów działających w branży energetycznej od 12 lat z obszaru szeroko rozumianej energetyki.

Marka , bezpieczeństwo i dobre narzędzia w połączeniu z relacją i doświadczeniem to klucz do sukcesu

Stacjonarnie funkcjonują dwa biura w Warszawie i Sosnowcu.

Jesteśmy obecni na rynku od 2013 roku. Przez ten okres wypracowaliśmy sobie ponad przeciętne możliwości na rynku które udostępniamy aby wspólnie odnieść sukces na większą skalę

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Jesteś ambitny i szukasz pracy, która pozwoli Ci zarobić wysoką prowizję od razu następnego miesiąca? Chcesz rozwijać się w dynamicznej branży energetycznej i współpracować z największym graczem na rynku?

To oferta właśnie dla Ciebie!

Kogo szukamy?

  • Osób bez doświadczenia, które chcą nauczyć się wszystkiego od podstaw
  • Kandydatów z determinacją do pracy i osiągania wysokich wyników
  • Osób gotowych do intensywnej nauki i rozwoju w sprzedaży

Co oferujemy?

  • Pełne szkolenie od podstaw – nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne, aby odnieść sukces w sprzedaży
  • System wynagrodzenia oparty na wysokiej prowizji – Twoje zarobki zależą od Twoich wyników
  • Prowizja wypłacana już następnego miesiąca po sprzedaży
  • Możliwość współpracy z Energa Grupa Orlen – liderem branży energetycznej w Polsce
  • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy

Dlaczego warto?

  • Nie musisz mieć doświadczenia – liczy się Twoje zaangażowanie i chęć nauki
  • Masz szansę na wysokie zarobki już od początku
  • Współpracujesz z renomowaną firmą, która jest liderem na rynku
  • Otrzymujesz wsparcie i mentoring od doświadczonych pracowników

Wymagania:

  • Zaparcie do pracy i determinacja do osiągania wysokich wyników
  • Gotowość do intensywnej nauki i rozwoju
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku

Nie czekaj – zacznij swoją karierę w sprzedaży z nami już dziś!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona