Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Inżynier Sprzedaży

IGE+XAO Polska sp. z o.o.

84

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Mazowieckie

Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem cad (see electrical & expert, eplan, wscad, autocad electrical, elcad, pcschematic, solidworks, pdm, itp Wykształcenie z zakresu elektortechniki lub automatyki Dowiadczenie w sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

IGE+XAO Polska sp. z o.o. to producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych.

Obecnie zatrudnimy na umowę o pracę:

Inżyniera Sprzedaży

do sprzedaży oprogramowania na terenie Polski Centralnej – województwa łódzkie, mazowieckie i świętokrzyskie

Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należy:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów oraz usług oferowanych przez grupę IGE+XAO oraz osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert oraz kalkulacji
  • Prowadzenie, uzupełnianie i rozbudowywanie baz danych klientów
  • Raportowanie do Szefa Działu Sprzedaży
  • Rozwijanie i pielęgnowanie relacji z klientami oraz dbanie o wysoki poziom ich satysfakcji poprzez regularny kontakt, sprawną obsługę zamówień i zapewnienie wsparcia technicznego
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi i potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie prezentacji i udział w wydarzeniach branżowych
  • Praca w systemie home office

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - elektrotechnika/automatyka lub pokrewne – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem lub wdrażaniu systemów CAD CAE (SEE Electrical & Expert, EPLAN, WSCAD, Autocad Electrical, Elcad, PCSchematic, SolidWorks, PDM, itp.)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Zapał do pracy oraz wytrwałość w dążeniu do celu
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Znajomość Microsoft Office
  • Czynne prawo jazdy
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych do klientów – ok. 65% czasu pracy
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Rozwój zawodowy obejmujący m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dostęp do najnowszych osiągnięć branży teleinformatycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku)

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na stronę www.ige-xao.com.pl

 Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, liście motywacyjnym oraz załączonej dokumentacji przez IGE + XAO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, 30-107 Plac na Stawach 3, w celu prowadzenia przez IGE+XAO wszelkiej rekrutacji na stanowisko Inżyniera Sprzedaży, w tym także rekrutacji prowadzonych w przyszłości. Wyrażam także zgodę na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia zamieszczonego w CV”.