Agent Nieruchomości

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Regional Sales Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta ds. OZE

Podstawa: 6 000 - 20 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
6 000 - 20 000 zł
Samochód

Specjalista ds. Exportu

INS-EL Sp. z o.o. Sp. K.

205

Super oferta

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódzkie

Umiejętność pracy w zespole Pozyskiwanie klientów Znajomość języka angielskiego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej w kraju oraz całej Europie! Zespół INSELL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 28 lat. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z liderów w branży w Polsce. Przychody ze sprzedaży towarów i usług za 2022 rok to 800 milionów PLN netto, przy zatrudnieniu przekraczającym 200 osób. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy - osoby, która dołączy do Działu Sprzedaży Zagranicznej gdzie będzie wspierać rozwój sprzedaży B2B w Europie.

Z racji dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. EXPORTU

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi kontrahentami oraz nawiązywanie nowych kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • Pełna obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • Obsluga systemu ERP, przygotowanie dokumentow przewozowych , awizacja odbiorów oraz nadzór nad dokumentacja eksportową
  • Udział w spotkaniach handlowych, prezentacjach i szkoleniach produktowych
  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji
  • Nieustający proces optymalizacji procesów mających na celu ulepszenie działania oraz zwiększenie efektywności sprzedaży
  • Współpraca z działem marketinu – akcje promocyjne

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej,
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych,
  • umiejętności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży
  • dodatkową zaletą byłaby znajomość branży fotowoltaicznej (nie jest konieczna)
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu  oraz prioratyzacji zadan w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz projektach
  • Otwartą ścieżkę rozwoju oraz wsparcie oddolnych inicjatyw
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia: stała podstawa plus system premiowy - motywacyjny