Inne oferty firmy Kompas Inwestycji sp. z o.o. sp. k.

  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Doradca Biznesowy (branża inwestycji budowlanych)

Kompas Inwestycji sp. z o.o. sp. k.

40

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Mazowieckie

Komunikatywność Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kompas Inwestycji - Lider informacji o inwestycjach budowlanych w Polsce. Od kilkunastu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania IT wspierające procesy pozyskiwania kontrahentów i sprzedaży na rynku budowlanym. Odbiorcami naszych usług są firmy budowlane, w tym wykonawcze, instalacyjne, dostawcy oraz producenci. Dodatkowo oferujemy narzędzia analityczne będące wsparciem przy planowaniu budżetów sprzedażowych.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu handlowego poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • Posiadasz doświadczenie w Cold calling, najprostszej rzecz ujmując, masz doświadczenie z pierwszym kontaktem z potencjalnym klientem poprzez tradycyjną rozmowę.
  • Cechuje Cię umiejętność rozmów językiem korzyści pod konkretne potrzeby
  • Potrafisz dotrzeć do osób decyzyjnych i  rozmawiać z osobami na wyższych stanowiskach
  • Znasz nowoczesne sposoby komunikowania w procesie sprzedaży w oparciu o rozwiązania IT i pracę online z Klientem.
  • Otrzymasz bazę leadów, która będzie już po wstępnej weryfikacji
  • Poznasz branżę budowlaną od strony informacji o projektach budowlanych w Polsce
  • Będziesz mieć możliwość awansowania z Doradcy na  Key Account Managera.

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w cold calling.
  • Potrafią prowadzić prezentacje online.
  • Skutecznie i wytrwale poszukują dróg komunikowania się z drugą osobą.
  • Podejmują działania korzystne dla rozwoju współpracy przy jednoczesnym uwzględnieniu zysków i korzyści dla firmy.
  • Są otwarte na pogłębianie umiejętności handlowych i zdobywanie wiedzy o tym zawodzie, czytają literaturę fachową, słuchają podcastów i są gotowe korzystać z doświadczenia innych członków zespołu.
  • Sprawnie i efektywnie zarządzają swoim czasem.
  • Posiadają wykształcenie wyższe ekonomiczne lub budowlane,
  • Prowadzą działalność gospodarczą lub są gotowe do jej założenia.

Wymagamy:

  • Doświadczenia w cold calling - wymagane przynajmniej 2 lata.
  • Umiejętności pracy z KPI.
  • Umiejętności zarządzania czasem, dobrej organizacji pracy.
  • Myślenie kreatywne i pozytywna energia to dodatkowe atuty.

Czym będę się zajmować?

  • Twoim głównym zadaniem będzie ocieplanie lidów, poszukiwanie osób decyzyjnych do rozmowy,
  • Umawianie prezentacji serwisu (portalu) w formule telekonferencji,
  • Będziesz budował pozytywne relacje z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.

Jak przebiega wdrożenie do pracy?

Okres wdrożeniowy trwa około 3 miesięcy i obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie wprowadzające do firmy.
  • Szkolenie z narzędzi/ programów na jakich będziesz pracować.
  • Omówienie z przełożonym zakresu obowiązków, know-how, ustalenia zasad współpracy, raportowania.
  • Szkolenie z zakresu produktów, jakimi będziesz się zajmował.
  • Szkolenie z liderem Zespołu Handlowego.

Jak zbudowany jest Dział Handlowy?

Dział Handlowy składa się z 6 handlowców oraz 2 asystentów i zarządza nim lider. Jedna z osób również odpowiada za wsparcie marketingowe. Obecnie otwieramy nowy dział Doradców „Ocieplania Leadów”, do którego właśnie Ciebie poszukujemy.

W strukturze firmy jest również dział Utrzymania Klienta, który zajmuje się przedłużeniami abonamentu po pierwszym roku. Składa się z 3 Handlowców oraz 2 asystentów odpowiedzialnych za przygotowanie ofert i umów, ustawianie kont Klientów i pomoc w logowaniu do serwisu, wystawianie faktur.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z dwóch składników

  • Stałego wynagrodzenia podstawowego - 8000 zł netto.
  • Prowizji liczonej od ilości umówionych i przeprowadzonych przez Key Account Managera prezentacji.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Kontrakt B2B.
  • Zwrot kosztów wyjazdów do Klientów.
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz, pakiet Optimum dla Ciebie.
  • Karta Benefit Multisport Plus.
  • Telefon służbowy.
  • Słuchawkę bezprzewodową Jabra.