Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży Solar Spy

Pragmile

67

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Prospekting Język angielski Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

SOLAR SPY, jest innowacyjną, wykorzystującą sztuczną inteligencję platformą SaaS umożliwiającą maksymalizację efektywności oraz optymalizację kosztów zarządzania instalacjami fotowoltaicznymi. Dostarczając szeroki wachlarz wartości biznesowych spółkom inwestycyjnym, firmom Asset Management oraz podmiotom O&M, platformę SOLAR SPY cechuje zaawansowanie technologiczne nieobecne w produktach konkurencji.

Poszukujemy osoby do rozwijającego się zespołu sprzedaży na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prospecting (wychodzący) na zimnych leadach,
  • Account Management – rozwój współpracy z pozyskanymi klientami – cross-selling / up-selling,
  • Prowadzenie procesów sprzedaży doradczej z klientami w Polsce jak i w Europie (30/70),
  • Przygotowanie prezentacji sprzedażowych i prowadzenie rozmów handlowych,
  • Skrupulatność i rzetelność w pracy z systemem CRM.

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność i proaktywne działanie w pracy z zimnymi leadami,
  • Umiejętność prowadzenia procesów sprzedaży doradczej z wieloma interesariuszami ,
  • Umiejętność badania potrzeb klienta i wysokie umiejętności komunikacji wartości,
  • Energia i nieustanne dążenie do osiągania sukcesów,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług do klientów B2B sektora MŚP i korporacyjnego,
  • Doświadczenie w raportowaniu spotkań oraz działań z klientami w systemie CRM,
  • Umiejętność cyklicznej współpracy z działem lead generation, marketngu i rozwoju produktu,
  • Umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży na odległość (video-rozmowa) ,
  • Umiejętność prowadzenia płynnej komunikacji biznesowej w języku polskim i angielskim (w mowie i piśmie) - poziom min. B2,
  • Mile widziane zainteresowanie tematem technologii i odnawialnych źródeł energii.

Możesz się po nas spodziewać:

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia składającego się z solidnej podstawy, oraz nielimitowanej prowizji odpowiadającej osiąganym przez Ciebie wynikom,
  • Pełnego wsparcia członków pozostałych zespołów podczas całego procesu sprzedaży,
  • Ciągłego rozwoju kompetencji sprzedażowych,
  • Pracy w modelu hybrydowym,
  • Niezbędnych narzędzi pracy tj. laptop oraz telefon służbowy,
  • Super atmosfery i wielu dodatkowych benefitów, znanych jedynie w branży IT,
  • Wielu szans do integracji, zarówno w pracy, jak i po niej,
  • Opieki zdrowotnej LuxMed,
  • Dofinansowania do karty sportowej Medicover Sport,
  • Budżetu szkoleniowego rozwijającego Twoje kompetencje sprzedażowe.