Zobacz inne oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

SMART-HR

8

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Zabrze  - 1 wakat

Pozyskiwanie klient├│w Obs┼éuga klient├│w Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

SMART-HR - Jeste┼Ťmy Agencj─ů Rekrutacyjn─ů realizuj─ůc─ů ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w dzia┼éaniu oraz krótki czas realizacji zlece┼ä.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmy produkcyjno-instalatorskiej z bran┼╝y elektronicznej, dzia┼éaj─ůcej w obszarze nowych technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

Miejsce pracy: Zabrze, woj. ┼Ťl─ůskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku b─Ödzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie ca┼éego kraju,
  • Planowanie i podejmowanie aktywno┼Ťci sprzeda┼╝owych zapewniaj─ůcych realizacj─Ö za┼éo┼╝onego bud┼╝etu,
  • Obs┼éug─Ö zapyta┼ä ofertowych,
  • Analiz─Ö dokumentacji przetargowej oraz opracowanie dokumentów do przetargów,
  • Dbanie o wysok─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi klienta, badanie potrzeb oraz zadowolenia klienta ze wspó┼épracy,
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów statusu realizacji zada┼ä.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y produktów lub us┼éug w obszarze B2B,
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y elektroniki, teletechniki, budowlanej, inwestycji publicznych, budowy obiektów, dróg itp.
  • ┼üatwo┼Ťci nawi─ůzywania kontaktów oraz budowania trwa┼éych relacji biznesowych,
  • Znajomo┼Ťci technik sprzeda┼╝y i prowadzenia negocjacji,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Postawy proaktywnej i nastawienia na realizacj─Ö okre┼Ťlonych celów sprzeda┼╝owych,
  • Samodzielno┼Ťci oraz bardzo dobrej organizacji pracy w┼éasnej.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö lub B2B w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö, nowoczesnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie sk┼éadaj─ůce si─Ö z podstawy i premii rocznej,
  • Samodzielne stanowisko oraz mo┼╝liwo┼Ť─ç realizacji w┼éasnych pomys┼éów i rozwi─ůza┼ä,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach merytorycznych oraz sprzeda┼╝owych,
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy,
  • Dobr─ů atmosfer─Ö pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Pensja podstawowa: Nieujawniona