Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych

Toyota Katowice Sp. z o.o.

360

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Badanie potrzeb klientów Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji Umiejętności negocjacyjne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Toyota Katowice Sp. z o.o. to  autoryzowany dealer samochodów marki Toyota, obecny na  Śląsku od 1997 r. Posiada swoje salony w Katowicach, Częstochowie, Tychach i Sosnowcu / Dąbrowie Górniczej. Prowadzi sprzedaż samochodów nowych i używanych, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, usługi serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego, sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych, diagnostykę w stacji kontroli pojazdów oraz długoterminowy wynajem samochodów. Katowicki salon Toyoty czterokrotnie otrzymał nagrodę Ichiban wręczaną najlepszym dilerom Toyoty w Europie za najwyższe osiągnięcia w zakresie Satysfakcji i Zadowolenia Klientów. W 2020 r. w Wielkim Teście Salonów magazynu "Auto Świat" salon Toyota Katowice znalazł się w gronie najlepszych salonów samochodowych w Polsce. W 2021 r. również po raz czwarty Toyota Katowice zwyciężyła w prestiżowym konkursie organizowanym przez Toyotę Motor Poland - Dealer Roku 2021. Toyota Katowice od lat stale znajduje się w czołówce najlepszych salonów Toyoty w Polsce!

W związku z rozwojem działu sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Efektywna sprzedaż samochodów dostawczych zgodnie ze standardami firmy,
  • Jakościowa obsługa Klienta na wszystkich etapach procesu sprzedaży samochodu,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie kierującej się przejrzystymi zasadami wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji,
  • Udział w produktowych i sprzedażowych szkoleniach w Akademii Toyoty i Lexusa,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej,
  • Dobrej znajomości rynku samochodów dostawczych,
  • Determinacji do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych.

Proces rekrutacji składa się z 2 etapów:

  1. Pierwsza rozmowa z udziałem pracownika działu HR.
  2. Druga rozmowa z bezpośrednim przełożonym.

Pomyślne przejście obu etapów kończy się podpisaniem listu intencyjnego, podsumowującego ustalenia.

W ramach onboardingu zapewniamy:

  1. Cykl szkoleń wewnętrznych.
  2. Intensywną naukę własną w oparciu o dostarczone materiały szkoleniowe.
  3. Wsparcie merytoryczne przełożonego.

Zapraszamy do aplikowania!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij nam swoje CV!