Doradca ds. energii odnawialnej

KWARTZ sp. z o. o.

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom do┼Ťwiadczenia

4

Lokalizacja

Lubelskie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

KWARTZ od 2012 r. jest dostawc─ů instalacji fotowoltaicznych. Mamy ┼Ťwietny produkt – najlepsze komponenty, najd┼éu┼╝sz─ů gwarancj─Ö na rynku, darmowe ubezpieczenie i elastyczne warunki finansowania. Zwró─ç uwag─Ö na nasz kapita┼é zak┼éadowy i zrealizowane inwestycje. To z tego powodu Klienci wybieraj─ů .KWARTZ i otwieraj─ů drzwi przed naszymi Doradcami. Je┼╝eli chcesz rozpocz─ů─ç prac─Ö w obszarze sprzeda┼╝y instalacji fotowoltaicznych, ta oferta jest dla Ciebie.

Doradca ds energii odnawialnej

Dlaczego .KWARTZ:

  • b─Ödziesz wspó┼épracowa─ç z firm─ů o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 9 lat;
  • dopasujemy umow─Ö do Twoich oczekiwa┼ä, oferujemy umow─Ö B2B lub umow─Ö zlecenie – Ty wybierasz;
  • zagwarantujemy leady najwy┼╝szej jako┼Ťci oraz sprawn─ů realizacj─Ö wszystkich sprzedanych przez Ciebie inwestycji indywidualnych i biznesowych;
  • zapewnimy Ci pakiet szkole┼ä produktowych i sprzeda┼╝owych z wewn─Ötrznymi trenerami przez pierwsze miesi─ůce wspó┼épracy;
  • otrzymasz wsparcie Lidera, pomoc z Centrali i od ludzi z Marketingu;
  • mo┼╝esz liczy─ç na minimum kwestii administracyjnych i maksimum pracy w terenie;
  • oferujemy prac─Ö pe┼én─ů wyzwa┼ä z mo┼╝liwo┼Ťci─ů ci─ůg┼éego rozwoju (szukamy kogo┼Ť na lata, nie na “chwil─Ö”);
  • b─Ödziesz pracowa─ç ze ┼Ťwietnymi ludzmi!

Na tym stanowisku b─Ödziesz:

  • obs┼éugiwa─ç Klientów indywidualnych, M┼ÜP i rolników;
  • prowadzi─ç negocjacje handlowe i prezentacje;
  • przygotowywa─ç oferty na wybrane produkty (instalacje PV, pompy ciep┼éa, magazyny energii);
  • zapewnia─ç najwy┼╝szy poziom obs┼éugi Klienta;
  • dba─ç o dobre relacje z Klientami;
  • rozwija─ç kompetencje sprzeda┼╝owe;
  • mie─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç zbudowania w┼éasnego zespo┼éu.

Nasz system wynagrodzeń:

  • najwy┼╝sza prowizja na rynku;
  • wynagrodzenie bez górnych limitów;
  • premie i nagrody za wyniki.

Ile p┼éacimy naszym doradcom handlowym? My im nie p┼éacimy, oni zarabiaj─ů na siebie. Nawet do 60 000 PLN netto/mc. Jak to mo┼╝liwe? Optymalizujemy koszty sta┼ée, dzi─Öki czemu nie u┼Ťredniamy wynagrodze┼ä i mo┼╝emy pozwoli─ç sobie na najwy┼╝sz─ů prowizj─Ö na rynku. Na tym polega model wynagrodze┼ä doradców przyj─Öty w .KWARTZ i dlatego zarobki u nas mog─ů by─ç tak wyj─ůtkowe. I tak, zdarza si─Ö, ┼╝e kilka razy w miesi─ůcu padnie z ust klienta „NIE” zanim us┼éyszysz „TAK”. Ale jedno „TAK”, z uwagi na przyj─Öty w .KWARTZ model wynagradzania, potrafi wa┼╝y─ç kilka-kilkadziesi─ůt tysi─Öcy z┼éotych. Chcesz zarabia─ç ┼Ťredni─ů krajow─ů, to id┼║ do innej pracy. Chcesz zarabia─ç wyj─ůtkowo i mie─ç swobod─Ö dzia┼éania ka┼╝dego dnia? Zapraszamy do .KWARTZ.

Tego oczekujemy:

Szukamy inteligentnych, ambitnych i zmotywowanych osób. Nie jest wa┼╝ne do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y oze. Wszystkiego nauczysz si─Ö od Lidera, który doskonale zna temat i wie dok─ůd chce zaprowadzi─ç swój zespó┼é. Wa┼╝ny jest:

  • zapa┼é do pracy, nastawienie na realizacj─Ö celu i wyników sprzeda┼╝owych;
  • wysoko rozwini─Öte zdolno┼Ťci komunikacyjne – ┼éatwo┼Ť─ç w nawi─ůzywaniu kontaktów z Klientami i umiej─Ötno┼Ť─ç docierania do Klientów;
  • umiej─Ötno┼Ť─ç planowania i organizacji w┼éasnej pracy, samodzielno┼Ť─ç;
  • d─ů┼╝enie do rozwoju

Aplikuj – czekamy na Ciebie! Do┼é─ůcz do nas i b─ůd┼║ #PozytywnieNa┼éadowany!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 4 000 - 60 000 zł