Przedstawiciel sieci franczyzowej

Stava S.A.

1000

https://www.stava.pl

Ogłoszenie ważne do: 19-05-2021

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Liczba wakatów

Lokalizacja

Śląskie

Kluczowe umiejętności

Zaangażowanie Dobra organizacja pracy Znajomość technik sprzedaży

Opis stanowiska

 

Dowozy jedzenia i zakupów to bardzo szybko rosnąca branża. W całej Polsce zwiększa się zapotrzebowanie na tego typu usługi. Regularnie otwieramy nowe oddziały Stava, które świadczą usługi dla restauracji i sklepów. Gwarantujemy wyłączność terytorialną na mniejsze miasta lub dzielnice większych aglomeracji. Nie zwlekaj, spełnij marzenie o własnym biznesie i zacznij zarabiać na dowozach w swoim mieście!

Szukamy partnerów w miastach powyżej 40 tysięcy mieszkańców. W wybranych miastach gwarantujemy na start dwóch dużych klientów oddziału – restaurację McDonald’s oraz sklep sieci Stokrotka.

 

PRZEDSTAWICIEL SIECI FRANCZYZOWEJ

 

O firmie

Stava istnieje od 2014 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnym dowozie posiłków z restauracji i zakupów ze sklepów oraz drogerii. Jesteśmy liderem rynku – mamy 30 oddziałów w całej Polsce. Realizujemy tysiące dostaw dziennie i miliony dowozów rocznie. Regularnie otwieramy kolejne oddziały.

Jesteśmy kluczowym partnerem m.in. dla McDonald’s, sieci Stokrotka, Pizza Hut, Burger King, KFC, Sphinx i North Fish.

Jesteśmy członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców oraz Związku Pracodawców HoReCa – będących gwarantem najwyższych standardów uczciwości i przejrzystości zasad współpracy jakie stosujemy.

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami

 • Zyski już przy małej skali – oddział może zarabiać już od 30 dowozów dziennie. Dzięki temu zyski można osiągać od samego początku współpracy. Następnie rosną one proporcjonalnie do skali działania, która wynika wprost z zaangażowania w jakość świadczonych usług.

 • Największych klientów sieciowych – ponieważ najlepsi współpracują ze Stavą (m.in. McDonald’s Pizza Hut, KFC, Burger King, Sphinx, Hebe, Stokrotka). Na start oddziału w niektórych miastach gwarantujemy dwóch dużych klientów – restaurację McDonald’s i sklep sieci Stokrotka.

 • Duży potencjał rozwoju – każdy oddział to potencjał rzędu kilkunastu – kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznego zysku. Najlepsi Partnerzy mają możliwość obejmowania większych obszarów miasta lub kolejnych, sąsiadujących miejscowości.

 • Najlepsze na rynku narzędzia – posiadamy unikalne narzędzia IT, które automatyzują kierowanie kurierami oraz administrację oddziałem. Optymalizują logistykę redukując znacząco ilość potrzebnych kurierów. Chociaż na pierwszy rzut oka różne rozwiązania wydają się podobne, to jak zwykle “diabeł tkwi w szczegółach”. Umów się na rozmowę i przekonaj się sam, dlaczego to właśnie nasi franczyzobiorcy prowadzą zyskowne, rosnące biznesy, oferując restauracjom koszty średnio o 20% niższe niż zatrudnianie własnych kurierów.

 • Sprawdzony know-how – mamy 6 lat doświadczenia, ponad 20 osobowy zespół ludzi w centrali z ogromną wiedzą, doświadczeniem i międzynarodowymi patentami na koncie oraz unikalny know-how. Dzięki niemu to właśnie nasi partnerzy osiągają sukcesy na trudnym rynku kurierskim, a najlepsi klienci regularnie wybierają nas do współpracy.

 • Zaufanie klientów – Stava jest liderem rynku, dobrze rozpoznawalnym przez restauratorów i sieci sklepów. Od początku funkcjonowania stawiamy na najwyższe standardy – jak np. podgrzewane torby, rezygnacja z rowerów i wożenia posiłków w plecakach. Opracowane przez nas na czas epidemii procedury bezpieczeństwa ujęte w Kodeksie Dobrych Praktyk Bezpiecznego Dowozu Posiłków stały się standardem oficjalnie rekomendowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny. Do akcji #bezpiecznedowozy, której jesteśmy pomysłodawcą i inicjatorem, dołączyli najważniejsi gracze rynku gastronomicznego i codziennie przybywają kolejni – www.bezpiecznedowozy.pl

 • Bezpieczeństwo – wynikające ze współpracy ze sprawdzonym partnerem o największym doświadczeniu i renomie.

 

Czego oczekujemy od Ciebie

 • Zamieszkania na miejscu – musisz mieszkać nie dalej niż 30 minut drogi od miejsca prowadzenia oddziału.

 • 100% zaangażowania – prowadzenie oddziału będzie musiało być Twoim jedynym zajęciem. Nie podejmujemy współpracy z partnerami zaangażowanymi w inne biznesy lub pracę. Wyjątkiem jest sytuacja, jeżeli prowadzisz tradycyjną firmę kurierską i rozwozisz paczki.

 • min. 20 tys. zł na kapitał obrotowy – który nie może pochodzić z pożyczki, ani dotacji. To kapitał, który zabezpieczy Cię finansowo przez pierwsze tygodnie funkcjonowania oddziału. Oprócz tego, potrzebujesz środków na zakup sprzętu, najem samochodów i inne wydatki związane z rozpoczęciem działaności. Te środki możesz pozyskać z kredytu czy dofinansowania. Pomożemy Ci złożyć odpowiednie wnioski o dofinansowanie.

 • Wysokich standardów – stosujemy najwyższe standardy i nie idziemy na kompromisy. Jeżeli lubisz “chodzić na skróty”, nie odnajdziesz się dobrze w naszej organizacji.

 • Gotowości do ciężkiej pracy i “ubrudzenia sobie rąk”. Partnerzy Stava odnoszą największe sukcesy w naszej branży, ale uczciwie na nie zapracowali. Są zawsze efektem dużego zaangażowania i gotowości do wzięcia pełnej odpowiedzialności za efekty swoich działań.

 

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje zgłoszenie!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę stava.pl
Zobacz nasze strony na Facebooku i YouTube.

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych: https://stava.pl/obowiazek-informacyjny  

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz
Aplikuj

Przedstawiciel sieci franczyzowej

Pensja podstawowa: Nieujawniona

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki (D2D)

Podstawa: 3 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
3 000 zł
Samochód

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

Podstawa: 3 500 - 6 100 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
3 500 - 6 100 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
 • SolarSpot
 • B2C
 • Energia - Energia odnawialna
 • 27-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca techniczno-handlowy B2B

Podstawa: 3 500 - 4 500 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
3 500 - 4 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży produktów BIO

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
 • OryginalnySok
 • B2B, B2C
 • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
 • 02-05-2021
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła NOWA

Prowizja: 1 000 - 20 000 zł
Baza kontaktów
Pensja prowizja
1 000 - 20 000 zł
Baza kontaktów