Zobacz inne oferty pracy

Starszy Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse

2000

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Konin  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Zaanga┼╝owanie

Opis stanowiska

Kasa Stefczyka od pocz─ůtku swojej dzia┼éalno┼Ťci dynamicznie si─Ö rozwija. Obecnie jest najwi─Öksz─ů spó┼édzielcz─ů kas─ů oszcz─Ödno┼Ťciowo-kredytow─ů w Polsce – tworzy j─ů blisko 900 000 Cz┼éonków obs┼éugiwanych w ponad 400 placówkach. Stawiamy na profesjonalistów, gdy┼╝ chcemy, aby ka┼╝dy Cz┼éonek Kasy Stefczyka czu┼é si─Ö wyj─ůtkowo, W naszych placówkach zatrudniamy 2500 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie odpowiadaj─ů na oczekiwania osób odwiedzaj─ůcych placówki. Sta┼ä si─Ö jedn─ů z nich!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Dbanie o wysok─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi Klienta – równie┼╝ telefonicznie,
  • Aktywna sprzeda┼╝ produktów finansowych i ubezpiecze┼ä,
  • Budowanie d┼éugotrwa┼éych relacji z Klientami,
  • Obs┼éuga transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w bezpo┼Ťredniej lub telefonicznej obs┼éudze Klienta,
  • Otwarto┼Ť─ç na Klienta i komunikatywno┼Ť─ç,
  • Konsekwencja w d─ů┼╝eniu do wyznaczonego celu,
  • Nastawienie na wspó┼éprac─Ö i dobr─ů atmosfer─Ö w zespole,
  • Swoboda w pos┼éugiwaniu si─Ö aplikacjami pakietu MS Office,
  • Wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prac─Ö,
  • Nielimitowany, miesi─Öczny system premiowy uzale┼╝niony od wyników,
  • Wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera w okresie wdro┼╝enia,
  • Gwarantowan─ů premi─Ö na start w okresie pierwszych 3 m-cy zatrudnienia,
  • Udzia┼é w konkursach sprzeda┼╝owych,
  • System szkole┼ä i programów rozwojowych,
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů dla Pracowników i ich rodzin,
  • Kafeteryjn─ů platform─Ö benefitów.

Pensja podstawowa: Nieujawniona