Przedstawiciel Handlowy branża OzE

  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży / Usługi Prawne

Kancelaria SubiGo Szymon Goska

15

Super oferta

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Białystok

Znajomość technik sprzedaży Negocjacje Łatwość nawiązywania relacji z klientem

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kancelaria SubiGo, dzięki doświadczeniu adwokatów i radców prawnych, świadczy wysokiej jakości usługi osobom zamieszkującym Łódź i inne miejscowości w całej Polsce.  Współpracujemy zarówno z Klientami biznesowymi, jak i Klientami indywidualnymi. Jesteśmy znani jako skuteczna i profesjonalna kancelaria frankowa, ale to nie jedyny obszar naszych działań. Zdobyte doświadczenie umożliwiło nam efektywnie rozwiązywać problemy z rozmaitych dziedzin prawa (prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo budowlane a także wiele innych). Reprezentacja przed sądami oraz organami administracji publicznej to jeden z podstawowych filarów naszej działalności. Dzięki kancelarii prawnej SubiGo klienci wygrywają liczne sprawy frankowe, osiągają unieważnienie umowy frankowej lub zwrot nadpłat i odfrankowienie kredytu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Sprzedawca Usług Prawnych

 Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osób, które posiadają min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług B2C (klient indywidualny).
  • Zależy nam na osobach, posiadających dużą dojrzałością biznesową, która przekłada się zarówno na odpowiedzialność za realizację własnych zadań jak i odpowiedzialność za merytoryczny i wartościowy kontakt z Klientem na każdym etapie procesu sprzedaży.
  • Preferowany kandydat to osoba otwarta, pomysłowa, lubiąca kontakt z innymi ludźmi i łatwo nawiązująca z nimi rozmowę. Ponieważ jest to samodzielne stanowisko cenimy dobrą organizację pracy, dyscyplinę oraz wytrwałość w realizacji codziennych zadań.
  • Poszukujemy osób, które potrafią pracować w zespole oraz umieją nawiązywać nowe kontakty z Klientami i skutecznie z nimi rozmawiać (negocjacje handlowe).

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem klientów oraz doradztwem i aktywną sprzedażą usług prawnych polegających na unieważnieniu kredytu walutowego. W pozyskiwaniu klientów znacznie pomoże Ci nasz proces sprzedaży, w którym dostarczymy dla Ciebie ok. 95 % leadów .
  • Budowaniem długofalowych relacji z Klientami, przez co rozumiemy umiejętne i profesjonalne zrozumienie potrzeb Klienta oraz fachowe doradztwo dla Klienta ze strony handlowca.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez otrzymanie umowy kredytowej do analizy, przeprowadzenie wywiadu z Klientem, przedstawienie oferty aż do zamknięcia sprzedaży i podpisania umowy.

Jak zbudowany jest proces sprzedaży?

Proces sprzedaży składa się z kilku etapów:

  1. Pozyskanie kopi umowy kredytowej od Klienta.
  2. Kwalifikacja dokumentów kredytowych Klienta.
  3. Przedstawienie oferty i podpisanie umowy - zdalnie kurierem (70%), w biurze kancelarii (15%) lub osobiście u klienta (15%).

Jak przebiega wdrożenie?

Okres wdrożeniowy w naszej firmie trwa maksymalnie 7 dni. To czas w którym przedstawimy  Ci specyfikę naszej działalności w tym m.in. na czym polega unieważnienie kredytu. Zapoznasz się w szczegółach zarówno z procesem sprzedaży jak i procesem posprzedażowym.

Jak zbudowany jest dział handlowy oraz jak dbamy o atmosferę?

Dział handlowy liczy obecnie 6 handlowców, którymi zarządza Dyrektor Sprzedaży.

Każdy handlowiec samodzielnie planuje swoją pracę, tworząc swój najbardziej skuteczny system sprzedaży. Atmosfera w zespole budowana jest poprzez wzajemną pomoc oraz kwartalne spotkania podsumowujące wyniki sprzedażowe.

Jak będę wynagradzany?

Do wyboru będziesz miał jeden z dwóch systemów wynagrodzeń:

  1. Procent od opłaty wstępnej jaką zapłaci klient (40%). Kształtują się one na poziomie od 1 000 zł do 10 000 zł
  2. Podstawa (od 5 000 do 10 000 zł) i stała prowizja od podpisanej umowy (1 000 zł). Średnia ilość podpisanych umów miesięcznie przez naszych handlowców to 15 sztuk.

Co jeszcze oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Umowę B2B lub agencyjną.
  • Elastyczne godziny pracy.

Przewidywana data zatrudnienia: 30.04.2022