Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

Edison Energia S.A.

700

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom do┼Ťwiadczenia

3

Lokalizacja

Lubuskie

Orientacja na cel Umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owe i negocjacyjne Zaanga┼╝owanie i komunikatywno┼Ť─ç

Opis stanowiska

Edison Energia to ludzie!
Jeste┼Ťmy zaanga┼╝owani i ambitni. Nasza firma to jedna z najwi─Ökszych spó┼éek z bran┼╝y energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy w┼éasn─ů, du┼╝─ů ceg┼é─Ö dla czystego ┼Ťwiata. Razem robimy co┼Ť wielkiego, wykorzystujemy energi─Ö ze s┼éo┼äca. Chcemy, aby ka┼╝dy móg┼é wykorzysta─ç to darmowe ┼║ród┼éo do zasilania domu. Zrób to z nami!

Obecnie poszukujemy osoby, która do┼é─ůczy do naszego zespo┼éu na stanowisku:

TO NAJLEPSZA OFERTA PRACY, KTÓR─ä DZI┼Ü PRZEGL─äDASZ!

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia do pracy (auto s┼éu┼╝bowe, telefon, iPad) oraz materia┼éy reklamowe
  • Umawiane spotkania przez dzia┼é wsparcia sprzeda┼╝y – nawet 50% spotka┼ä w kalendarzu
  • Opieka medyczna po okresie wdro┼╝eniowym
  • Konkursy sprzeda┼╝owe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzeda┼╝y
  • Mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju i awansu wewn─ůtrz grupy

TWÓJ ZAKRES OBOWI─äZKÓW:

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwi─ůza┼ä energii odnawialnej
  • Aktywna sprzeda┼╝ produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciep┼éa/┼éadowarki EV)
  • Raportowanie wyników sprzeda┼╝y
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

NASZE WYMAGANIA:

  • Do┼Ťwiadczenie i sukcesy w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne oraz znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y
  • Determinacja w d─ů┼╝eniu do celu i zaanga┼╝owanie
  • Prawo jazdy kat. B

Jeste┼Ť zainteresowany/a?

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij nam swoje CV!

Pensja podstawowa: 3 000 - 5 000 zł