Zobacz inne oferty pracy

Regional Sales Manager / KAM

3D Lab

35

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Budowanie relacji Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y J─Özyk angielski

Opis stanowiska

Firma 3D Lab powsta┼éa w 2007 roku, a nasza wiedza i do┼Ťwiadczenie w dziedzinie technologii produkcji przyrostowej, w szczególno┼Ťci druku 3D i tworzenia nowych materia┼éów, si─Öga ponad 15 lat.
Od samego pocz─ůtku promujemy i wdra┼╝amy nowoczesne technologie w przemy┼Ťle. Cz─Östo implementujemy te┼╝ sprz─Öt w laboratoriach naukowych. Nawi─ůzali┼Ťmy i utrzymujemy wspó┼éprac─Ö z czo┼éowymi producentami drukarek 3D z zagranicy, takimi jak 3D Systems, Coherent i 2OneLab. Skupiamy si─Ö na profesjonalnych i produkcyjnych systemach do druku 3D, które realnie zapewniaj─ů klientom przewag─Ö konkurencyjn─ů na rynku.
Na codzie┼ä dobieramy odpowiednie technologie dla aplikacji naszych Klientów i skutecznie wdra┼╝amy nowatorskie rozwi─ůzania na polskim i zagranicznym rynku. Inspirujemy ┼Ťwiat nauki do korzystania z nowych narz─Ödzi. Pomagamy jednocze┼Ťnie przeprowadza─ç transformacje technologiczne w przemy┼Ťle.
Bliski kontakt z rynkiem u┼╝ytkowników pozwala nam szeroko patrze─ç na rynek i rozumie─ç potrzeby Klientów. Dlatego zawsze staramy si─Ö proponowa─ç rozwi─ůzania „pod klucz” tak aby pomóc Klientom w doborze sprz─Ötu i zapewni─ç kompatybilno┼Ť─ç funkcjonowania cz─Östo obcych sobie technologii. ┼Üwiadczymy równie┼╝ us┼éugi doradcze w zakresie optymalizacji procesów technologicznych oraz wspieramy u┼╝ytkowników drukarek 3D w certyfikowaniu ┼Ťrodowisk produkcyjnych wed┼éug obowi─ůzuj─ůcych norm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków

  • B─Ödziesz odpowiedzialny za budowanie mi─Ödzynarodowej sieci dystrybucji oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Codziennym wyzwaniem b─Ödzie kontakt z zagranicznym klientem w celu sprzeda┼╝y zaawansowanych urz─ůdze┼ä z segmentu 3D do bran┼╝ B+R
  • Otrzymasz wsparcie i niezb─Ödny ekwipunek by prezentowa─ç nasz─ů technologi─Ö na forach mi─Ödzynarodowych
  • W Twoich zadaniach pomog─ů Ci te┼╝ zagraniczni Partnerzy kana┼éu sprzeda┼╝owego, nasze dodatkowe r─Öce i oczy ­čśŐ

Nasze wymagania

  • Pochwal si─Ö do┼Ťwiadczeniem handlowym B2B ( najlepiej sprzeda┼╝ urz─ůdze┼ä zaawansowanej technologii), min.3 lata
  • Rozmowa w j─Özyku angielskim to ma┼ée wyzwanie? ┼Üwietnie, poziom C1 to jest to czego potrzebujemy
  • My┼Ťlenie analityczne i umiej─Ötno┼Ť─ç analizy rynku to umiej─Ötno┼Ť─ç, któr─ů u nas b─Ödziesz rozwija┼é ­čśŐ
  • Chcesz rozwija─ç swoj─ů karier─Ö zawodow─ů za granic─ů? Z ramienia naszej firmy to mo┼╝liwe
  • Spotkania i rozmowy z klientami to co┼Ť co Ci─Ö nap─Ödza? Je┼Ťli tak, to codziennie dostaniesz du┼╝─ů dawk─Ö energii i ch─Öci do dzia┼éania
  • Obs┼éuga programu CRM to nasza codzienno┼Ť─ç
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Technologia druku 3D nie jest Ci obca?
  • Dodatkowym atutem jest wiedza z zakresu metalurgii proszków ­čśŐ

To oferujemy

  • Do┼Ťwiadczeni in┼╝ynierowie czekaj─ů na Ciebie w biurze na Ursynowie, tu┼╝ przy Pu┼éawskiej, g┼éównie pracujemy stacjonarnie, ale zdarzaj─ů si─Ö dni zpracy zdalnej lub w na wyje┼╝dzie;
  • Mo┼╝esz wykaza─ç si─Ö kreatywno┼Ťci─ů. Doceniamy inicjatyw─Ö i nieszablonowe pomys┼éy
  • Zasada „Wszyscy za Jednego, Jeden za wszystkich” to nasza domena
  • Rozmawiamy o tym co dzia┼éa i o tym co warto zmieni─ç, konstruktywny feedback jest dla nas wa┼╝ny
  • Umow─Ö o prac─Ö,  zapewniaj─ůc─ů stabilno┼Ť─ç ( mo┼╝esz te┼╝ wybra─ç kontrakt B2B)
  • Dofinansowanie do Benefitu MultiSport lub Pakietu Medycznego – Ty wybierasz ­čśŐ
  • Miejsce parkingowe dla auta, roweru, hulajnogi
  • Dost─Öp do pysznej kawy, herbaty i s┼éodyczy na popraw─Ö humoru
  • Spotkania i integracje pracownicze – czasem pizza, czasem sp┼éyw kajakowy, ┼╝eby co┼Ť si─Ö dzia┼éo.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij CV!

Prze┼Ťlij CV oraz za┼é├│┼╝ darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona