Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym NOWA

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Call Center Representative / Specjalista ds. Sprzeda┼╝y zdalnej NOWA

Podstawa: 3 000 - 4 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 4 000 zł
Baza kontakt├│w

LIDER SPRZEDA┼╗Y ÔÇô w najwi─Ökszym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d

Business Development Manager

Podstawa: 11 000 - 14 700 zł
Pensja podstawowa
11 000 - 14 700 zł
Baza kontakt├│w

Head of Sales

Podstawa: 14 000 - 18 000 zł
Pensja podstawowa
14 000 - 18 000 zł

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła NOWA

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • SolarSpot
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 07-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Klienta- Sprzedawca

Superhobby Market Budowlany

6000

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Zaanga┼╝owanie Komunikatywno┼Ť─ç Obs┼éuga klienta

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Obecnie do Marketu OBI w Warszawie (ul. Radzymińska 166) szukamy Pracownika na stanowisko:

 Doradca Klienta - Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie profesjonalnej obs┼éugi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycj─Ö towarów zgodn─ů ze standardami OBI
  • Utrzymanie porz─ůdku i wizerunku dzia┼éu zgodnego ze standardami OBI

Wymagania:

  • Komunikatywno┼Ť─ç oraz umiej─Ötno┼Ť─ç budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialno┼Ť─ç
  • Inicjatywa i zaanga┼╝owanie w prac─Ö
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie w pracy w bezpo┼Ťredniej obs┼éudze klienta
  • Znajomo┼Ť─ç asortymentu Marketu OBI b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi komputera min. na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umow─Ö o prac─Ö
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Dofinansowanie do zaj─Ö─ç sportowo-rekreacyjnych
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i awansu
  • Odzie┼╝ robocz─ů
  • Wyj┼Ťcia integracyjne
  • Wyprawki szkolne dla dzieci

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych („Administrator”) – w zale┼╝no┼Ťci od podmiotu przeprowadzaj─ůcego rekrutacj─Ö – jest: -> Superhobby Market Budowlany sp. z o.o., OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., Superhobby Dom i Ogród sp. z o.o.  z siedzib─ů w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa
2. Administrator powo┼éa┼é Inspektora Ochrony Danych, z którym mo┼╝na si─Ö skontaktowa─ç wysy┼éaj─ůc wiadomo┼Ť─ç e-mail na adres danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy s─ů przetwarzane w zwi─ůzku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 22[1] Kodeksu pracy)
4. Podanie dodatkowych danych zostanie potraktowane jako zgoda na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5. Administrator b─Ödzie przetwarza┼é Pani/Pana dane osobowe, tak┼╝e w kolejnych naborach pracowników je┼╝eli wyra┼╝─ů Pa┼ästwo na to zgod─Ö (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
6. Je┼╝eli w dokumentach zawarte s─ů dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna b─Ödzie Pa┼ästwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit a RODO). Dane dotycz─ůce zdrowia niezb─Ödne z uwagi na przepisy prawa pracy przetwarzane b─Öd─ů w oparciu o art. 9 ust. 2 lit b RODO.
7. Odbiorc─ů Pani/Pana danych osobowych mog─ů by─ç spó┼éki z grupy kapita┼éowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagaj─ůce Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczaj─ůce i utrzymuj─ůce infrastruktur─Ö IT.
8. Pani / Pana dane osobowe b─Öd─ů przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a nast─Öpnie zostan─ů usuni─Öte. W przypadku, gdy udzieli┼é/a Pan/Pani zgod─Ö na wykorzystanie danych osobowych dla celów przysz┼éych rekrutacji, Pana/Pani dane b─Öd─ů przetwarzane dla tych celów nie d┼éu┼╝ej ni┼╝ 24 miesi─ůce a nast─Öpnie usuni─Öte.
9/ Ma Pani / Pan prawo ┼╝─ůdania dost─Öpu do Pani / Pana danych osobowych, ┼╝─ůdania ich sprostowania, ┼╝─ůdania ich usuni─Öcia, ┼╝─ůdania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
10. Mo┼╝e Pani/Pan w ka┼╝dym momencie cofn─ů─ç zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych. Cofni─Öcie zgody nie wp┼éywa na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni─Öciem.
11. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.