Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Przedstawiciel Handlowy - HoReCa NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Klienta/Doradca Finansowy - praca stała

Podstawa: 3 500 - 6 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 6 000 zł
Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy, Doradca Klienta ds. pomp ciepła

Nieujawniona

Specjalista ds. pozyskiwania klienta B2B

Baza kontakt├│w

Doradca Klienta/Doradca Finansowy - praca dodatkowa

Doradca Techniczno-Handlowy - Klimatyzacja, Wentylacja, Pompy Ciepła

Podstawa: 8 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
8 000 - 10 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy oprogramowania SaaS

Genesismobo Sp. zo.o.

40

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie

Prawo jazdy kat. b J─Özyk angielski Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

GenesisMobo jest firm─ů w 100% opart─ů o polski kapita┼é, posiadaj─ůc─ů du┼╝e do┼Ťwiadczenie technologiczne i mocne referencje na rynku polskim. Zajmujemy si─Ö m.in. projektowaniem oprogramowania i aplikacji mobilnych zwi─ůzanych z bran┼╝─ů transportow─ů, w g┼éównej mierze z transportem miejskim.

Produktami firmy jest oprogramowanie oparte o us┼éugi w chmurze wspomagaj─ůce zarz─ůdzanie transportem publicznym. Kompleksowe oprogramowanie - platforma - Time4BUS System sk┼éada si─Ö z dedykowanej cz─Ö┼Ťci oprogramowania dla zarz─ůdzaj─ůcych komunikacj─ů miejsk─ů, przewo┼║ników – w┼éa┼Ťcicieli autobusów, kierowców czy pasa┼╝erów (aplikacja mobilna Time4BUS).

Ponadto jeste┼Ťmy firm─ů projektuj─ůc─ů i wytwarzaj─ůc─ů urz─ůdzenia instalowane w autobusach, m.in. rejestratory obrazu z kamer, urz─ůdzenia zbieraj─ůce i transmituj─ůce dane (sygna┼éy) mi─Ödzy autobusem i serwerami oraz urz─ůdzenia lokalizacyjne GPS.

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (B2B)
  • Sprzeda┼╝ realizowana g┼éównie poprzez wyjazdy s┼éu┼╝bowe i poprzez telefon
  • Opieka i budowanie trwa┼éych relacji z Klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Sprzeda┼╝ us┼éug (oprogramowanie SaaS) jak i produktów elektronicznych oferowanych przez firm─Ö
  • Dzia┼éania marketingowe, obecno┼Ť─ç na targach, konferencjach w celu reprezentowania firmy
  • Samodzielno┼Ť─ç w pozyskiwaniu Klientów
  • Analizowanie wymaga┼ä Klientów
  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków kontraktowych
  • Przygotowanie przy wsparciu grafika prezentacji handlowych firmy
  • Obs┼éuga zamówie┼ä
  • Realizacja celów sprzeda┼╝owych, raportowanie wyników
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Monitorowanie konkurencji

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y
  • Do┼Ťwiadczenie w nawi─ůzywaniu kontaktów zarówno z podmiotami publicznymi jak i prywatnymi
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç w prowadzeniu spotka┼ä i prezentacji handlowych
  • Komunikatywno┼Ť─ç i ┼éatwo┼Ť─ç we wspó┼épracy z lud┼║mi
  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y oprogramowania jak i systemów/urz─ůdze┼ä elektronicznych
  • Zdolno┼Ťci organizacyjne, sumienno┼Ť─ç w wykonywaniu zada┼ä
  • Zorientowanie na realizacj─Ö wyznaczonych celów
  • Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝owych, negocjacyjnych
  • Znajomo┼Ť─ç nowych technologii z bran┼╝y IT
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie min. B1 (korespondencja e-mail, tworzenie ofert, sporadycznie kontakt telefoniczny z Klientem)
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze
  • Gotowo┼Ť─ç do odbywania podró┼╝y s┼éu┼╝bowych na terenie ca┼éego kraju
  • Prawo jazdy kat. B z do┼Ťwiadczeniem w prowadzeniu pojazdów

Mile widziane:

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y oprogramowania
  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y urz─ůdze┼ä elektronicznych
  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y produktów dla komunikacji miejskich

To oferujemy:

  • Adaptacja pracownika na stanowisko (zapoznanie z produktami firmy, wsparcie w sprzeda┼╝y w pocz─ůtkowym okresie).
  • Szkolenie produktowe i wsparcie merytoryczne na etapie pozyskiwania Klientów
  • Praca w mocno rozwijaj─ůcej si─Ö firmie technologicznej
  • Narz─Ödzia niezb─Ödne do wykonywania obowi─ůzków (samochód s┼éu┼╝bowy, telefon s┼éu┼╝bowy, laptop)
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaanga┼╝owania i do┼Ťwiadczenia
  • System premiowy za wyniki w sprzeda┼╝y
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca na terenie ca┼éego kraju