Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Samoch├│d Baza kontakt├│w

SPECJALISTA DS. SPRZEDA┼╗Y APARATURY MEDYCZNEJ

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • BTL Polska
  • B2B
  • Zdrowie - Produkty i us┼éugi medyczne
  • 30-07-2021
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca ds. fotowoltaiki

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy - Opiekun Klienta

HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K.

250

Umowa o prac─Ö

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Gliwice

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Negocjacje Orientacja na działanie Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Indywidualne podej┼Ťcie do potrzeb klientów to g┼éówna zasada, któr─ů kierujemy si─Ö, wspó┼épracuj─ůc z kontrahentami. Ofert─Ö dopasowujemy w taki sposób, by spe┼énia┼éa oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Zadowolenie ludzi ze wspó┼épracy z  to nasz g┼éówny cel. Koncepcj─Ö realizujemy, bazuj─ůc na dwóch fundamentach: partnerskim stosunku do kontrahentów wewn─Ötrznych i zewn─Ötrznych oraz najwy┼╝szym standardzie us┼éug.

Przedstawiciel Handlowy- Opiekun Klienta

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Wspó┼épraca z dzia┼éem operacyjnym na etapie wdro┼╝enia nowego klienta,
  • Sta┼éa kontrola nad kontraktem,
  • Bie┼╝─ůca obs┼éuga klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki.

My ze swojej strony zapewniamy:

  • Stabilne warunki pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wsparcie do┼Ťwiadczonego, znaj─ůcego bran┼╝─Ö i rynek zespo┼éu,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç uczestniczenia w rozmowach, spotkaniach z dotychczasowymi klientami na etapie wdro┼╝enia,
  • Przyjazn─ů atmosfer─Ö w pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö,
  • Wynagrodzenie sk┼éadaj─ůce si─Ö z podstawy i przejrzystego systemu premiowego,
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • Samodzielne stanowisko.

Zespó┼é chcieliby┼Ťmy wspó┼étworzy─ç z osob─ů:

  • Z do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y us┼éug, obs┼éudze klienta- mile widziane w bran┼╝y facility management,
  • Kreatywn─ů, otwart─ů i samodzieln─ů umiej─ůc─ů samodzielnie organizowa─ç czas pracy,
  • Z doskona┼éymi umiej─Ötno┼Ťciami negocjacyjnymi i komunikacyjnymi,
  • Nastawion─ů na cel,
  • Która w relacjach biznesowych kieruje si─Ö uczciwo┼Ťci─ů, odpowiedzialno┼Ťci─ů i elastyczno┼Ťci─ů.

Je┼╝eli dobrze czujesz si─Ö w kontaktach i obs┼éudze klienta. Je┼Ťli nie s─ů Ci obce handlowe negocjacje. I z ┼éatwo┼Ťci─ů przychodzi Ci nawi─ůzywanie sta┼éych, trwa┼éych relacji biznesowych. To my czekamy na Twoj─ů aplikacj─Ö.

Poznaj nas i daj si─Ö pozna─ç.