Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Pensja podstawowa
4 000 - 6 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

SPECJALISTA DS. SPRZEDA┼╗Y APARATURY MEDYCZNEJ

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • BTL Polska
  • B2B
  • Zdrowie - Produkty i us┼éugi medyczne
  • 30-07-2021
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca ds. fotowoltaiki

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy

Sunday Polska Sp. z o.o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Podlaskie

Komunikatywno┼Ť─ç Zaanga┼╝owanie Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemno┼Ť─ç! Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w ca┼éej Polsce, wi─Öc dbamy o to, aby przysz┼éo┼Ť─ç ┼Ťwiata by┼éa bardziej zielona! Dodatkowo zapewniamy pracownikom to, czego potrzebuj─ů do wspólnego cieszenia si─Ö sukcesami.

Zakres obowi─ůzków:

  • Prowadzenie spotka┼ä z Klientami indywidualnymi (umówionymi przez dzia┼é Call Center)
  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych
  • Budowanie relacji z Klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y
  • Komunikatywno┼Ť─ç i du┼╝─ů doz─Ö determinacji w d─ů┼╝eniu do celu
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y OZE

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zale┼╝na od wyników (brak górnego limitu)
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç wyboru dogodnej formy zatrudnienia – umowa o prac─Ö lub B2B (sam decydujesz!)
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia do pracy tj.: samochód s┼éu┼╝bowy, karta paliwowa, telefon i iPad
  • Wsparcie dzia┼éu Call Center przy umawianiu spotka┼ä handlowych (nie jeste┼Ť akwizytorem!)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU
  • Wewn─Ötrzne, profesjonalne szkolenia sprzeda┼╝owe, opieka i wsparcie trenera sprzeda┼╝y (ju┼╝ w pierwszych dniach wspó┼épracy)
  • Dla najlepszych mo┼╝liwo┼Ť─ç realnego awansu w strukturach firmy!
  • Liczne konkursy sprzeda┼╝owe
  • D┼éugofalow─ů wspó┼éprac─Ö opart─ů na partnerstwie
  • Produkty najwy┼╝szej jako┼Ťci w konkurencyjnej cenie
  • Sprawd┼║ nas koniecznie, bo Sunday daje moc!

Chcesz do┼é─ůczy─ç do zespo┼éu pe┼énego tylko dobrej MOCy?

Dobrze trafi┼ée┼Ť! Aplikuj!