Zobacz inne oferty pracy

Doradca techniczno-handlowy

Prexpol Spółka Jawna/ZEP Inc.

24

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Małopolskie  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji z klientem przemsyłowym Komunikatywność

Opis stanowiska

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu tworzenia kanału przemysłowego,
  • Samodzielne prowadzenie projektów technologicznych (w tym dokonywanie prezentacji skuteczności działania oferowanych produktów ZEP i technologii),
  • Współpraca i budowanie relacji z klientem na terenie obsługiwanego województwa,
  • Współpraca zespołowa ( uczestnictwo w realizacji projektów w skali ogólnokrajowej),
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie systemów zarządzania zgodnie z wizją swojego obszaru i strategią firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie sprzedażowe w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w branży B2B lub FMCG,
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Umiejętność pracy bez dozoru,
  • Własnadziałalność gospodarcza (wymóg konieczny),
  • Realizacja wspólnie ustalonych, miesięcznych planów sprzedażowych.

To oferujemy

  • podstawa 3000 zł netto + prowizja (35% od każdej sprzedaży) + premia za wyniki
  • Możliwość prowadzenia ciekawej, pełnej wyzwań działalności gospodarczej dającej wiele satysfakcji i swobody podejmowania decyzji,
  • Możliwości rozwoju własnego biznesu na wiele lat na zasadzie wyłączności,
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • Pomoc firmy w postaci dofinansowania na pokrycie podstawowych kosztów prowadzenia działalności gospodarczej,
  • Możliwość osiągania nieograniczenie wysokich zysków nawet wielokrotnie przekraczających średnią krajową,
  • Ponadto oferujemy dodatkową, atrakcyjną i wysoką gratyfikację za wykonanie planów sprzedażowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. pakiet sportowy, pakiet medyczny, indywidualny plan emerytalny, vouchery turystyczne, pakiet ubezpieczeniowy,
  • Cykliczne konkursy z nagrodami,
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • Powierzenie do obsługi ściśle określonego regionu na zasadzie zagwarantowanej wyłączności,
  • Pomoc merytoryczną managerów regionalnych stacjonarnie i w terenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • bezpłatne szkolenie krajowe i zagraniczne
  • cykliczne konkursy sprzedażowe
  • ekskluzywne nagrody roczne

WPÓŁPRACUJ Z NAMI I TWÓRZ MARKĘ MISTRZÓW PROWADZĄC WŁASNY BIZNES

  • Jeżeli interesuje Cię biznes pełen wyzwań, niepozwalający się nudzić, umożliwiający osiąganie wysokich dochodów osobistych oraz oferujący stabilność współpracy biznesowej w środowisku przemysłowym to oferta właśnie dla Ciebie. Jeżeli spełniasz powyższe wymagania nie wahaj się do nas aplikować, a w razie wybrania Ciebie zostaniesz jednym z nas. Nie będziesz małym elementem ale istotnym ogniwem w strukturach ZEP.
  • ZEP INC. jest czołowym amerykańskim producentem i dostawcą wyspecjalizowanej chemii technicznej dla przemysłu, instytucji oraz infrastruktury miejskiej. Oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów sprawdzonych nie tylko w warunkach laboratoryjnych, ale również w realnych miejscach ich przeznaczenia. Producent z długimi tradycjami. Firma została założona w 1937 roku w Atlancie w stanie GEORGIA. Aktualnie jest obecna w całej Ameryce Północnej, Europie oraz w wielu innych państwach na pięciu kontynentach, gdzie poprzez sprzedaż asortymentu liczącego ponad 5000 produktów aktywnie zaznacza swoją obecność. W Polsce od ponad 16 lat operuje w ramach dwóch Dywizji: przemysłowej oraz technologicznej.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona