Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Lokalizacja

Katowice

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Negocjacje Komunikatywno┼Ť─ç Orientacja na cel

Opis stanowiska

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijaj─ůca si─Ö firma bran┼╝y OZE, oferuj─ůca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy wi─Öcej, si─Ögamy wy┼╝ej.

Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki

Dlaczego warto dla nas pracowa─ç?

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
  • Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).
  • Szkolenia w pe┼éni przygotowuj─ůce do skutecznej pracy.
  • Nowoczesny CRM do zarz─ůdzania baz─ů klientów.
  • Wsparcie: in┼╝ynierów PV, kalkulatory analityczne.
  • Kwartalny SUPREME DAY.
  • SUPREME CAR.
  • Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników.

Na czym będzie polegała twoja praca?

  • Pozyskiwanie i aktywna obs┼éuga klientów z sektora klientów indywidualnych, M┼ÜP, rolnictwo, du┼╝e przedsi─Öbiorstwa.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.
  • Przygotowanie ofert PV.
  • Realizowanie wyznaczonych celów.
  • Zapewnienie najwy┼╝szego poziomu obs┼éugi klienta.

Czego oczekujemy?

  • Umiej─Ötno┼Ťci skutecznych negocjacji.
  • Wysokich umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych.
  • Ukierunkowania na realizacj─Ö zada┼ä i osi─ůgania za┼éo┼╝onych celów.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjno┼Ťci.

Mile widziane

  • Mo┼╝esz pochwali─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniem sprzeda┼╝owym w bran┼╝ach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne.

Prosimy o dopisanie w CV nast─Öpuj─ůcej klauzuli:

"Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzib─ů w Gda┼äsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Je┼Ťli wyra┼╝asz zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych po zako┼äczeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przesz┼éych rekrutacji dodatkowo za┼é─ůcz drug─ů zgod─Ö o nast─Öpuj─ůcej tre┼Ťci:

"Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spó┼ék─Ö SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzib─ů w Gda┼äsku, na potrzeby przysz┼éych procesów rekrutacji, w tym równie┼╝ na inne stanowiska"

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 5 000 - 15 000 zł