Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel Handlowy Hymon Fotowoltaika

Akma Group sp. z o.o.

25

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Jelenia Góra

Zarządzanie swoim czasem pracy Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Witaj :)

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Sprzedawcy

Poszukujemy ambitnych, konsekwentnych i żądnych rozwoju własnych kompetencji kandydatów do naszego zespołu sprzedażowego. Stawiamy na jakość, nie na ilość! W procesie rekrutacji wybierzemy kilku kandydatów, których zaprosimy na szkolenie, natomiast proces szkolenia wyłoni najlepszych z najlepszych, którym zaproponujemy współpracę.

Czym będziesz się zajmować, jeżeli będziemy chcieć Ciebie w naszym teamie?

  1. Będziesz realizować zlecone przez nas spotkania z klientami zainteresowanymi montażem instalacji fotowoltaicznej, pomp ciepła oraz pieców elektrycznych i innych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.
  2. Będziesz regularnie uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach rozwijających Twoje kompetencje, umiejętności sprzedażowe oraz podnoszących poziom Twojej wiedzy produktowej.

Jakie damy Tobie możliwości?

  1. Umawiamy dla Ciebie spotkania z klientem zainteresowanym montażem.
  2. Nauczymy Cię skutecznego modelu sprzedaży opartego o zadawanie pytań, budowanie listy korzyści i zaufania.
  3. W ciągu pierwszego roku współpracy zainwestujemy w Twoje umiejętności sprzedaży, organizacji Twojej pracy i Twój rozwój osobisty dokładnie 76 dni, czyli 608 godzin szkoleniowych. Te bezcenne kompetencje zostaną z Tobą na całe życie.
  4. Mamy najbardziej różnorodną sprzętowo i cenowo ofertę na rynku.Jesteśmy Liderem Rynku Fotowoltaiki w Polsce.  Realizujemy ponad 1000 montaży miesięcznie poprzez 85 własnych ekip monterskich, reklamujemy się w TV podczas meczów Ligi Mistrzów a udziałowcem firmy jest Robert Lewandowski. Klienci wybierają Hymon ponieważ dajemy pewność, gwarancję i jakość. 10 lat na rynku, ponad 25 000 klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz inwestycyjnych w portfolio, bogata księga referencji - marka Hymon broni się sama i jest wysoce rozpoznawalna.
  5. Wyposażymy Cię w narzędzia informatyczne, które ograniczą Twoje zaangażowanie w procesy posprzedażowe i zaoszczędzą Twój czas!
  6. Możliwość współpracy na umowie B2B lub cywilno prawnej.

Na jakie możesz liczyć wynagrodzenie?

To ile zarobisz zależy TYLKO od Ciebie !

Procent Twojej prowizji od wypracowanej sprzedaży będzie cały czas rósł wraz Twoimi wynikami wypracowanymi historycznie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie załącznik prowizyjny, który za realizację celu gwarantuje Tobie:

  1. Auto służbowe klasy E (VW Arteon, Audi A6, Jaguar XE, BMW 540i itp.)
  2. Comiesięczne bony paliwowe.
  3. Wycieczkę wakacyjną z partnerem życiowym.
  4. Sprzęt elektroniczny (np. Sony PS5, Apple MacBook 15 Pro, Dron DJI Mavic Air 2, iPhone 12) na własność.
  5. Możliwość budowania własnego zespołu i zarabiania na zarządzaniu nim.
  6. Przy odpowiednim zaangażowaniu w drugim miesiącu pracy możesz liczyć na co najmniej 10 000 zł wypłaty “na czysto”.
  7. Nasi najlepsi doradcy, którzy ukończyli roczny cykl szkoleń zarabiają kilka razy tyle

Czego bezwzględnie wymagamy żeby w ogóle zastanowić się czy chcemy Ciebie w naszym zespole?

  1. Gotowości do samodzielnej, systematycznej nauki i treningów umiejętności zdobytych podczas szkoleń.
  2. Ambicji i uporu w dążeniu do celu.

Jeżeli uważasz, że szukamy Ciebie, że nadajesz się do naszego zespołu prześlij nam swoje CV.

Jeżeli zaprosimy Cię na rozmowę, to odbędzie się ona w biurowcu przy ul. Gorzowskiej 2a w Zielonej Górze. Biały, nowoczesny, charakterystyczny budynek naprzeciwko McDonald's przy trasie północnej. Tutaj mamy biuro, telemarketing i salę szkoleniową.

Szukamy osób które potrafią myśleć samodzielnie, wyciągać wnioski i stawiać sobie ambitne cele, dlatego rozpatrzymy tylko zgłoszenia od tych którzy udzielą odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Ile chcesz zarabiać miesięcznie żeby czuć się spełniony i wolny finansowo?
  2. Jakie są Twoje cele na najbliższe 10 lat?