Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży usług outsourcingu oraz rekrutacji

PWG Sp. z o.o.

20

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Poznań

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Sumienność Determinacja w działaniu

Opis stanowiska

PWG to grupa spółek zajmująca się outsourcingiem usług dla biznesu. Operujemy na rynku od 7 lat, nieustannie zapewniając szerokie spektrum rozwiązań dla firm i sektora publicznego, od mycia i dezynfekcji zakładów spożywczych, obsługę nieruchomości i zarządzanie personelem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. pozyskiwania nowych klientów / sprzedaży usług outsourcingu oraz rekrutacji

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z klientami,
  • raportowanie aktywności sprzedażowej.

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i determinacja w osiąganiu celu,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i spotkań biznesowych,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • efektywność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną i rozwojową współpracę i możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję,
  • niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy,
  • szkolenia z wiedzy dot. produktu i handlowej,
  • miłą atmosferę w pracy dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 800 - 20 000 zł