Referencje

Ewa Szatkowska

Ewa Szatkowska

Dzięki portalowi pracahandlowiec.pl znaleźliśmy odpowiedniego kandydata. Zdecydowanie polecamy ten portal każdej firmie poszukującej profesjonalistów w dziedzinie sprzedaży oraz obsługi klienta.

Zobacz referencję Logo referencji
Edyta Bąkowska

Edyta Bąkowska

W marcu 2023 roku podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z usług portalu -> pracahandlowiec.pl, w celu wzmocnienia naszego zespołu sprzedażowego. Ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Dzięki pracahandlowiec.pl udało nam się dotrzeć do zróżnicowanej grupy potencjalnych kandydatów, którzy zgłosili się do nas w odpowiedzi na nasze ogłoszenie.

 

Otrzymaliśmy wiele interesujących i jakościowych CV, które okazały się znacznie lepsze od tych pozyskanych z innych źródeł.

Zobacz referencję Logo referencji
Tomasz Marona

Tomasz Marona

Poszukiwaliśmy Przedstawiciela Handlowego z wykształceniem wyższym, najchętniej absolwenta kierunków energetyka, odnawialne źródła energii, inżynieria środowiska lub dziedzin pokrewnych. Zakupiliśmy usługę publikacji ogłoszenia wspartą opcjami dodatkowymi: przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia pod sprzedaż oraz wyróżnienie w postaci logo superoferta.

 

Taki pakiet usług pozwolił nam dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej i przełożył się na zatrudnienie odpowiedniego kandydata.

Zobacz referencję Logo referencji
Beata Winklas

Beata Winklas

Zdecydowaliśmy się na publikację ogłoszenia na specjalistycznym portalu ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl, wspierając je dodatkowo dedykowaną kampanią w social mediach.

 

Jesteśmy zadowoleni z jakościowych CV dostarczonych przez portal pracahandlowiec.pl. Na ich podstawie wybraliśmy 4 kandydatów,  którzy uczestniczą w dalszych rozmowach.

Zobacz referencję Logo referencji
Aleksander Vintse

Aleksander Vintse

Swoją przygodę ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl rozpoczęliśmy od publikacji ogłoszenia na stanowisko: Menadżer działu sprzedaży. Wymogiem koniecznym dla kandydatów była bardzo dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie.

 

Aby znaleźć odpowiedniego kandydata, łączącego znajomość języka obcego oraz specyfikę naszej branży skorzystaliśmy z usługi dedykowanej i indywidualnej kampanii Facebook.

 

Dzięki zaangażowaniu zespołu pracahandlowiec.pl znaleźliśmy właściwego kandydata i pomyślnie zakończyliśmy proces rekrutacji.

 

Zobacz referencję Logo referencji
Piotr Ostapowicz

Piotr Ostapowicz

Ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl współpracujemy niezmiennie od czerwca 2021 r.  

 

W tym czasie z sukcesem udało nam się pozyskać nowe osoby do naszego działu handlowego.

 

Jesteśmy zadowoleni z jakościowych CV otrzymywanych za pośrednictwem pracahandlowiec.pl.

Zobacz referencję Logo referencji
Hanna Litwiniuk

Hanna Litwiniuk

Pracahandlowiec.pl posiada znaczącą przewagę nad innymi portalami ogłoszeniowymi, ponieważ skupia się na dotarciu do konkretnej grupy osób, zainteresowanej wyłącznie pracą w obszarze sprzedaży i obsługi klienta.

Zobacz referencję Logo referencji
Daniel Sztorc

Daniel Sztorc

Do tego momentu korzystałem głównie z ogólnych portali ogłoszeń o pracę prowadzonych przez liderów rynku ogłoszeń w Polsce. Jednak to co zawsze mnie zastanawiało to kwestia dużej liczby niedopasowanych CV jakie otrzymywałem na moje ogłoszenia.

 

Zaufałem Pani Agnieszce, która zaprezentowała mi zupełne inne podejście do rekrutacji osób na stanowiska sprzedażowe. Inne w kontekście nastawienia na jakość CV zamiast ilość.

 

Portal pracahandlowiec.pl dostarczył 18 CV, z czego 80% mogę określić jako jakościowe. Dodatkowo interesująco wygląda również fakt, że ok. 90% otrzymanych CV są to nowe CV, które nie powtórzyły się z tymi, które otrzymałem wcześniej z innych portali.

Zobacz referencję Logo referencji
Agnieszka Ułasiuk

Agnieszka Ułasiuk

Chcielibyśmy serdecznie podziękować specjalistycznemu portalowi ogłoszeń o pracę pracahandlowiec.pl za pomoc w znalezieniu odpowiedniego kandydata na stanowisko Inżyniera ds. sprzedaży.

Dzięki Państwa profesjonalnemu podejściu do naszych potrzeb (optymalizacja i przygotowanie treści ogłoszenia, indywidualna i dedykowana kampania Facebook), udało nam się już zatrudnić odpowiedniego kandydata, który od samego początku wpisuje się w nasze oczekiwania.

Zobacz referencję Logo referencji
Iwona Kędzierska

Iwona Kędzierska

Z usług specjalistycznego portalu ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl korzystamy regularnie. Portal pracahandlowiec.pl, w odróżnieniu od innych portali, dostarcza nam dużo więcej jakościowych kandydatów, którzy odpowiadają naszym potrzebom biznesowym.

Zobacz referencję Logo referencji
Aleksandra Żurawska

Aleksandra Żurawska

Polecam współpracę z pracahandlowiec.pl jako wartościowe doświadczenie wskazujące ciekawy kierunek rekrutacji osób do działu sprzedaży.

Zobacz referencję Logo referencji
Grzegorz Gierałtowski

Grzegorz Gierałtowski

Szukaliśmy kandydatów z ok. 2-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Niestety na dotychczasowych portalach o pracę nie udało nam się znaleźć odpowiednich osób na przedmiotowe stanowisko, dlatego też postanowiliśmy skorzystać z usług ekspertów z portalu: pracahandlowiec.pl. To oni doradzili nam skorzystanie z opcji przygotowania ogłoszenia „szytego na miarę” oraz wykorzystali wachlarz możliwości płynący z dedykowanych kampanii reklamowych na Facebooku, co finalnie przełożyło się na dotarcie do kandydatów wpisujących się w nasz obszar zainteresowania.

Zobacz referencję Logo referencji
Justyna Grabowska

Justyna Grabowska

Pracahandlowiec.pl to pierwszy portal, który dostarczył nam CV kandydatów faktycznie dopasowanych do naszej oferty pracy.

Zobacz referencję Logo referencji
Bartłomiej Ledwiński

Bartłomiej Ledwiński

Portal jest ciekawym rozwiązaniem dla rekruterów, którzy odpowiadają za rekrutacje osób z obszaru sprzedaży i obsługi klienta. Poprzez zupełnie inne podejście do marketingu i komunikacji dociera aktywnie do osób zainteresowanych pracą w ww. obszarach i zachęca ich do aplikowania.

Zobacz referencję Logo referencji
Szymon Goska

Szymon Goska

Poszukiwaliśmy osoby z ok. 5 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B. Na portalach ogólnych nie udało nam się trafić na kandydata spełniającego nasze oczekiwania. Natomiast portal pracahandlowiec.pl pomógł nam przygotować sprofilowane ogłoszenie i dotrzeć targetowaną kampanią Facebook do kilku bardzo interesujących z naszej perspektywy osób.

Zobacz referencję Logo referencji
Julia Saniewska

Julia Saniewska

Nasza współpraca rozpoczęła się w momencie, kiedy poszukiwaliśmy osoby na bardzo konkretne stanowisko: Business development manager (produkcja i logistyka).

Mieliśmy bardzo sprecyzowane oczekiwania w odniesieniu do powyższego stanowiska. Szukaliśmy osoby, która posiada ok. 5 lat doświadczenia w sprzedaży doradczej, w tym w sprzedaży rozwiązań technologicznych do dużych firm z sektora produkcyjnego lub logistycznego (co najmniej 10 000 m2 i ponad 150 pracowników). Dodatkowo interesowała nas podstawowa znajomość metodyki Lean Manufacturing oraz procesów związanych z logistyką produkcji (produkcja gniazdowa, pociąg logistyczny…).

W konsekwencji działań podjętych kompleksowo (publikacja ogłoszenia wsparta 2 usługami consultingowymi: indywidualna kampania w Social Mediach oraz przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia) przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy 30 CV przy 780 odsłonach ogłoszenia. Pozwoliło to na zatrudnienie świetnego kandydata, który spełniał kryteria określone na wstępie rekrutacji.

Zobacz referencję Logo referencji
Piotr Kołodziejczyk

Piotr Kołodziejczyk

Ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży zetknęliśmy się pośrednio dzięki działaniom reklamowym prowadzonym przez portal w Social Mediach. Najbardziej istotny był dla nas fakt, żeby otrzymać mniej CV, ale bardziej konkretnych z doświadczeniem w handlu B2B. Do tej pory na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę bywało z tym bardzo różnie.

Zakupiliśmy ogłoszenie na 30 dni publikacji w planie Biznes (2 lokalizacje) z dodatkowym odświeżeniem ogłoszenia oraz usługą consultingową zapewniającą dotarcie do osób pasywnych "Indywidualna kampania ogłoszenia o pracę w Social Mediach". Przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy 26 CV przy 552 odsłonach ogłoszenia. Finalnie podejście portlau pracahandlowiec.pl pozwoliło na wybranie odpowiedniego kandydata i jego zatrudnienie w firmie.

Zobacz referencję Logo referencji
Agata Taberska

Agata Taberska

Współpracę ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl miałam okazję rozpocząć przy okazji rekrutacji na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży Rozwiązań Telekomunikacyjnych. Opublikowaliśmy 2 ogłoszenia i obie publikacje zakończyły się sukcesem. Łącznie zatrudniliśmy 3 osoby.

Zobacz referencję Logo referencji
Konrad Zabłocki

Konrad Zabłocki

Z portalu ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży korzystaliśmy już kilkanaście razy na takie stanowiska sprzedażowe jak: Call Center Manager / Outbound Marketing Manager, Sales Manager, Key Account Manager, Partner Sales Manager, Opiekun Kluczowych Klientów, New Business Manager.

W większości przypadków korzystamy z ogłoszeń na 30 dni publikacji w planie Premium oraz płatnej usługi dodatkowej mającej na celu dotarcie do osób pasywnych w Social Mediach (Facebook).

Zobacz referencję Logo referencji
Marcin Kryśkiewicz

Marcin Kryśkiewicz

Dość długo szukaliśmy kandydata (Konsultant ds. rozwoju biznesu B2B) na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę, jednak otrzymywaliśmy głównie kandydatów bez doświadczenia w handlu, a na tym aspekcie zależało nam najbardziej.

Zdecydowaliśmy się na publikację ogłoszenia na portalu pracahandlowiec.pl wspartą dwoma usługami dodatkowymi (przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia oraz indywidualna kampania ogłoszenia w Social Mediach). W efekcie przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy więcej jakościowych CV, niż przez ostatnie kilka miesięcy publikacji na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę.

Zobacz referencję Logo referencji
Marek Kociemski

Marek Kociemski

W odpowiedzi na nasze ogłoszenie otrzymaliśmy 19 CV, z czego 100% określiliśmy jako jakościowe. Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia w rekrutacji jest to bardzo duża i pozytywna zmiana. A wynika ona z tego, że z ogólnych portali otrzymujemy z reguły tylko ok. 10% CV, które jakkolwiek nadają się do dalszego procesowania.

Portal pracahandlowiec.pl działa zupełnie inaczej i jak przystało na portal specjalistyczny zna się na sprzedaży i wie jak docierać z ogłoszeniem o pracę do osób z tego obszaru.

Zobacz referencję Logo referencji
Michał Skuczyński

Michał Skuczyński

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. W tym czasie wykorzystywałem go w rekrutacjach na takie stanowiska jak: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Sprzedaży Pomp Ciepła i Przedstawiciel Handlowy.

Rekomenduję pracahandlowiec.pl jako skuteczny i sprawdzony portal oraz jako partnera w procesach rekrutacyjnych.

Zobacz referencję Logo referencji
Katarzyna Kluska

Katarzyna Kluska

Z portalem pracahandlowiec.pl współpracuję od września 2020 roku i wykorzystuję go do pozyskiwania osób na stanowiska specjalistów sprzedaży. Portal przez ten czas dał się poznać jako rzetelny i bardzo szybko rozwijający się projekt. Zespół osób tworzących serwis wspiera mnie na każdym etapie publikacji ogłoszenia oraz doradza co należy zrobić, aby publikowane ogłoszenie wzbudziło zainteresowanie „właściwych” kandydatów. Otrzymane CV kandydatów są wysokiej jakości i pozwalają efektywnie zamykać prowadzone procesy rekrutacyjne.

Zobacz referencję Logo referencji
Jan Iskrzycki

Jan Iskrzycki

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. Wykorzystuję go do poszukiwania pracowników na stanowiska:

 

• Regionalnego Kierownika Sprzedaży
• Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
• Doradcy ds. fotowoltaiki
• Partnera / Agenta sprzedaży

 

Osoby zarządzające portalem każdego dnia rozwijają projekt w kierunku specjalizacji i wyszukiwania pracowników jak najbardziej dopasowanych do profilu poszukiwanego kandydata. Dzięki temu jestem w stanie rozwijać zespół handlowy i zatrudniać kolejne osoby na stanowiska sprzedażowe.

Zobacz referencję Logo referencji
Szukasz osoby o konkretnych umiejętnościach sprzedażowych, a ogólne portale ogłoszeń o pracę dostarczają setki niedopasowanych CV?
Dzięki pracahandlowiec.pl dotrzesz skutecznie do tysięcy osób zainteresowanych pracą tylko w jednym obszarze - sprzedaży i obsługi klienta!

Chciałbyś nas lepiej poznać, bez żadnych zobowiązań?

Zostaw swój adres e-mail, w zamian będziemy Cię informować o naszym rozwoju, trendach na rynku pracy, ciekawych analizach, nowościach oraz innych tematach, o których nie usłyszysz nigdzie indziej.

Dołącz do ponad 4 tys. ambitnych osób, które rozwijają osobowo i kompetencyjnie działy sprzedaży razem z nami!