Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Specjalista ds. pozyskiwania kluczowych Klientów

3R Sp. Z o.o. Sp. k.

20

Umowa o dzieło

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Wysoka komunikatywność i elastyczność w rozmowach - łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznie i bezpośrednio, budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami Top 3 wśród handlowców w dotychczasowych miejscach pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Witamy w firmie 3R. Jesteśmy największym brokerem IT w Polsce, specjalizującym się w odkupie elektroniki. Dodatkowo świadczymy usługi inwentaryzacji, audytu elektroniki, nadpisu HDD / demagnetyzacji oraz bezpiecznego niszczenia dysków twardych.

Obecnie szukamy:

Handlowców

z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów w B2C i/lub B2B

Do bieżących zadań osoby zatrudnionej na niniejszym stanowisku należy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych i instytucjonalnych w Polsce,
  • budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
  • przygotowanie ofert i negocjowanie warunków odkupu używanego sprzętu IT,
  • raportowanie podejmowanych działań,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w B2C (praca na telefonie) w firmach ubezpieczeniowych, call center itp. (bardzo mile widziane),
  • pozyskiwanie klientów korporacyjnych/instytucjonalnych
  • TOP 3 wśród handlowców w dotychczasowych miejscach pracy,
  • wysoka komunikatywność i elastyczność w rozmowach - łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznie i bezpośrednio, budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • realizacja wyznaczonych planów
  • inicjatywa i kreatywne myślenie,
  • zaangażowanie w prowadzone projekty.
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • systematyczność, samodzielność, samodyscyplina,
  • nastawienie na cel
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników - podstawa + prowizja,
  • pracę w swobodnej atmosferze,
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość rozwoju - szkolenia,
  • altanka + grill + pyszna kawa z ekspresu;
  • spotkania integracyjne;
  • wysokie możliwości zarabiania na prowizji: sky is the limit

Przewidywana data zatrudnienia: 30.09.2021