Zobacz inne oferty pracy

Sales Manager

4Life Direct

100

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Zarz─ůdzanie zespo┼éem

Opis stanowiska

4Life Direct Sp. z o.o. jest cz─Ö┼Ťci─ů firmy 4Life International Group. Grupa ma siedzib─Ö g┼éówn─ů w Londynie i jest obecna na rynkach: polskim, czeskim, s┼éowackim i w─Ögierskim. W sumie obs┼éu┼╝yli┼Ťmy ju┼╝ ponad 2 miliony Klientów. W Polsce biuro otwarto w 2008 r. Od 2009 r. 4Life Direct Polska po┼Ťredniczy w sprzeda┼╝y przyst─Öpnych cenowo, wygodnych i zrozumia┼éych polis na ┼╝ycie. Po to, aby Polacy zapewnili swoim rodzinom bezpieczn─ů i spokojn─ů przysz┼éo┼Ť─ç.

Do┼é─ůcz do naszego zespo┼éu, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowi─ůzków:

  • Realizacja za┼éo┼╝onych planów sprzeda┼╝owych, jako┼Ťciowych, aktywacyjnych oraz raportowanie swoich dzia┼éa┼ä do zarz─ůdu spó┼éki.
  • Realizacja celów, odpowiedzialno┼Ť─ç za wynik zespo┼éu i jego bie┼╝─ůca kontrola, raportowanie i estymowanie celu, podejmowanie ewentualnych dzia┼éa┼ä koryguj─ůcych, raportowanie wyników pracy poprzez monitorowanie i analiz─Ö wska┼║ników call center.
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za wykonanie za┼éo┼╝e┼ä bud┼╝etowych, kontrola i optymalizacja kosztów.
  • Praca z narz─Ödziami do analityki sprzeda┼╝y (CRM).
  • Zarz─ůdzanie prac─ů zespo┼éu sprzeda┼╝y.
  • Dbanie o rozwój kompetencji i skuteczne motywowanie pracowników.
  • Zwi─Ökszenie efektywno┼Ťci zespo┼éów i projektów pod wzgl─Ödem sprzeda┼╝y oraz rentowno┼Ťci biznesu.

Nasze wymagania:

  • 2-letnie do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze call center: tworzenie i zarz─ůdzanie kampaniami nastawionymi na efekt oraz rentowno┼Ť─ç biznesu (warunki konieczne).
  • Bardzo dobre umiej─Ötno┼Ťci analityczne, umiej─Ötno┼Ť─ç mierzenia konwersji z poszczególnych kana┼éów marketingowych i optymalizacji dalszych dzia┼éa┼ä.
  • Kreatywno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç nieszablonowego my┼Ťlenia, poczucie odpowiedzialno┼Ťci za realizacj─Ö za┼éo┼╝onych celów (w┼éasnych i zespo┼éu), ch─Ö─ç ci─ůg┼éego poszerzania wiedzy, wysoko rozwini─Öte kompetencje przywódcze.
  • Dojrza┼éo┼Ť─ç biznesowa i odwaga potrzebna do wdra┼╝ania zmian.
  • Znajomo┼Ť─ç pakietu excel oraz j─Özyka angielskiego.

To oferujemy:

  • Umow─Ö o prac─Ö.
  • Wynagrodzenie podstawowe i bonus uznaniowy uzale┼╝niony od osi─ůganych wyników.
  • Realny rozwój zawodowy.
  • Szeroki wachlarz benefitów.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona