Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 3 400 zł
  • Water project
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 18-03-2024
Pensja podstawowa
3 400 zł

Doradca klienta / Handlowiec

Podstawa: 4 000 - 8 000 zł
Baza kontaktów
  • MIXWOOD
  • B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 12-03-2024
Pensja podstawowa
4 000 - 8 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 17-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 6 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 6 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży / Konsultant językowy

Angloville Sp . z o.o.

35

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolskie, Kielce

Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Angloville jest polską marką z międzynarodowymi ambicjami, należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej. Uczy się z nami już ponad 25 000 osób rocznie (offline i online). Działamy na 8 rynkach europejskich. Otworzyliśmy również pierwsze biuro w Azji. Angloville pomaga osobom dorosłym i młodzieży przełamywać bariery językowe w komunikacji z native speakerami. Tworzymy "Angielskie Wioski", współpracując z native speakerami z całego świata.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Masz dość, dzwonienia do Klientów, którzy nie są zainteresowani Twoją ofertą?
A może, sam ich musisz wyszukiwać?
My, codziennie zapewnimy Ci ciepłą bazę Klientów, którzy sami zgłosili prośbę o kontakt z naszym konsultantem.
Zaciekawiony?

Czytaj dalej :)

Kilka słów o nas...

  •  Angloville należy do grupy podmiotów, będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  • Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie zmieniamy sposób, w jaki świat uczy się języków obcych.
  • Mamy już ponad 30 000 uczniów rocznie (offline i online), a naszymi Klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
  • Angloville oraz nasza formuła nauki została doceniona nie tylko przez naszych Klientów, ale również przez media. Pisano o nas m.in.:  w Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl, Puls Biznesu, Money.pl i innych.
  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  • W naszym zespole znajdują się osoby z 10 różnych narodowości, pochodzących z całego świata.

Jeżeli:

  • Chcesz dużo zarabiać, nawet 8000 zł netto miesięcznie?
  • Jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów?
  • Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania?
  • Jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem?
  • Potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty?
  • Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia na cały etat?
  • Chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi?

To Angloville jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny/a za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych, głównie w oparciu o przychodzące połączenia.
  • Tworzenie i przedstawianie ofert.
  • Kontakt oraz budowanie długoterminowych relacji z Klientami.
  • Obsługą narzędzi sprzedażowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Świetnych zdolności komunikacyjnych.
  • Otwartości na nowe wyzwania.
  • Samozaparcia w realizowaniu oraz osiąganiu celów.
  • Doświadczenia w sprzedaży.

Korzyści płynące z pracy w Angloville:

  • Stabilność zatrudnienia – Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny miesięczny system prowizyjny
  • Wynagrodzenie w przedziale od 3 500 – 12 000 zł, w zależności od Twojego zaangażowania.
  • Szkolenie wdrażające.
  • Gotowa baza Klientów do kontaktu.
  • Laptop i telefon służbowy.
  • Praca w centrum Kielc, z łatwym dojazdem lub możliwość pracy zdalnej na terenie całej Polski.
  • Comiesięczne spotkania integracyjne.
  • Nieszablonowe podejście do pracy – Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu.
  • Zniżki na usługi platformy językowej.
  • Praca zmianowa w godzinach 8-20.

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!