Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Capital Resources Manager

Assay Management Sp. z o.o.

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Przeprowadzanie spotkań Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Fundusz Assay prowadzi działalność inwestycyjno-akceleracyjną w obszarze młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw, wykorzystując szerokie doświadczenie zbudowane w obszarze doradztwa gospodarczego. Jesteśmy firmą objętą nadzorem KNF.

W związku z dynamicznym rozwojem portfela spółek poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Do Twoich głównych zadań będzie należało nawiązanie oraz utrzymywanie relacji z inwestorami. Praca odbywa się wyłącznie na tzw.” ciepłych leadach”.  Szukamy wyłącznie osób, które mają doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania od inwestorów indywidualnych. Zarówno w przypadku inwestorów jak i pracowników, stawiamy na długoterminową współpracę. Jeżeli chcesz współtworzyć razem z nami innowacyjne spółki a przy okazji budować portfel zadowolonych inwestorów to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

 Pracując w naszym zespole, prowadzisz rozmowy wyłącznie z osobami, które przeszły wstępną weryfikację i są potencjalnie zainteresowane ofertą.

 Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy z potencjalnymi inwestorami (warunek konieczny)
  • Umiejętność samodzielnego przeprowadzania spotkań biznesowych (warunek konieczny)

Mile widziane:

  • Znajomość polskiego rynku finansowego i przepisów na nim obowiązujących
  • Silna motywacja, samodyscyplina i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć dalszego rozwoju zawodowego
  • Nienaganna dykcja i prezencja
  • Dyspozycyjność
  • Działanie z energią i entuzjazmem

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • Bardzo wysokie zarobki
  • Szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Szkolenia oraz stałe wsparcie merytoryczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zespole profesjonalistów, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Pozytywną atmosferę
  • Dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy

Osobom bez doświadczenia w pracy z klientem inwestycyjnym z góry dziękujemy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.