Capital Resources Manager

Assay Management Sp. z o.o.

30

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Warszawa

Przeprowadzanie spotka┼ä Budowanie relacji Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Fundusz Assay prowadzi dzia┼éalno┼Ť─ç inwestycyjno-akceleracyjn─ů w obszarze m┼éodych, innowacyjnych przedsi─Öbiorstw, wykorzystuj─ůc szerokie do┼Ťwiadczenie zbudowane w obszarze doradztwa gospodarczego. Jeste┼Ťmy firm─ů obj─Öt─ů nadzorem KNF.

W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem portfela spó┼éek poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Do Twoich g┼éównych zada┼ä b─Ödzie nale┼╝a┼éo nawi─ůzanie oraz utrzymywanie relacji z inwestorami. Praca odbywa si─Ö wy┼é─ůcznie na tzw.” ciep┼éych leadach”.  Szukamy wy┼é─ůcznie osób, które maj─ů do┼Ťwiadczenie w pozyskiwaniu finansowania od inwestorów indywidualnych. Zarówno w przypadku inwestorów jak i pracowników, stawiamy na d┼éugoterminow─ů wspó┼éprac─Ö. Je┼╝eli chcesz wspó┼étworzy─ç razem z nami innowacyjne spó┼éki a przy okazji budowa─ç portfel zadowolonych inwestorów to nasza oferta skierowana jest w┼éa┼Ťnie do Ciebie.

 Pracuj─ůc w naszym zespole, prowadzisz rozmowy wy┼é─ůcznie z osobami, które przesz┼éy wst─Öpn─ů weryfikacj─Ö i s─ů potencjalnie zainteresowane ofert─ů.

 Wymagania:

  • Minimum trzyletnie do┼Ťwiadczenie w pracy z potencjalnymi inwestorami (warunek konieczny)
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnego przeprowadzania spotka┼ä biznesowych (warunek konieczny)

Mile widziane:

  • Znajomo┼Ť─ç polskiego rynku finansowego i przepisów na nim obowi─ůzuj─ůcych
  • Silna motywacja, samodyscyplina i zaanga┼╝owanie w wykonywan─ů prac─Ö
  • ┼üatwo┼Ť─ç nawi─ůzywania kontaktów i utrzymywania relacji
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç szybkiego uczenia si─Ö i ch─Ö─ç dalszego rozwoju zawodowego
  • Nienaganna dykcja i prezencja
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç
  • Dzia┼éanie z energi─ů i entuzjazmem

Oferujemy:

  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zatrudnienia na umow─Ö o prac─Ö
  • Bardzo wysokie zarobki
  • Szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych
  • Aktywny udzia┼é w rozwoju firmy
  • Szkolenia oraz sta┼ée wsparcie merytoryczne
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy
  • Prac─Ö w zespole profesjonalistów, otwartych na wspó┼éprac─Ö, wymian─Ö wiedzy i do┼Ťwiadcze┼ä
  • Pozytywn─ů atmosfer─Ö
  • Dla najlepszych mo┼╝liwo┼Ť─ç awansu w strukturach firmy

Osobom bez do┼Ťwiadczenia w pracy z klientem inwestycyjnym z góry dzi─Ökujemy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona