Car Enthusiast

Autosp Pol Sp. z o.o. (Spotawheel.pl)

40

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Komunikacja Zaanga┼╝owanie Dyscyplina

Opis stanowiska

Zmieniamy sposób w jaki ludzi kupuj─ů samochody. Spotawheel to zaawansowana technologicznie spó┼éka, która przebudowa┼éa ca┼éy proces zakupu i sprzeda┼╝y samochodów od pocz─ůtku zapewniaj─ůc przejrzysto┼Ť─ç, jako┼Ť─ç i do┼Ťwiadczenie Klientów. Spó┼éka zosta┼éa uruchomiona w 2015 roku ze wsparciem funduszy VC dynamicznie ro┼Ťnie na rynku wartym 55 mld EUR celuj─ůc w 30x wzrost do roku 2023. W odró┼╝nieniu od tradycyjnych dealerów opieramy si─Ö na zaawansowanej technologii i procesach aby efektywniej pracowa─ç i budowa─ç skal─Ö dzia┼éalno┼Ťci.

Spotawheel to ludzie s─ů najwa┼╝niejsi. Nasz zespó┼é ma nie tylko sprosta─ç ale przekracza─ç oczekiwania Klientów. Inwestujemy w nasz zespó┼é buduj─ůc kultur─Ö doskona┼éo┼Ťci, etyki i przyjemno┼Ťci bycia jego cz─Ö┼Ťci─ů.

Obecnie szukamy pracowników do wsparcia naszego zespo┼éu na stanowisko:

Car Enthusiasts / Entuzjastów Motoryzacji

Miejsce pracy: Warszawa

Jako Entuzjasta b─Ödziesz mia┼é mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwijania swojej pasji do samochodów i rynku motoryzacyjnego. B─Ödziesz mia┼é mo┼╝liwo┼Ť─ç pó┼║niejszego rozwoju w wybranej dziedzinie.

Twoje kluczowe obowi─ůzki to:

  • Przeprowadzanie jazd próbnych z Klientami
  • Dostarczanie zakupionych aut Klientom
  • Wsparcie dzia┼éu sprzeda┼╝y w obs┼éudze Klientów
  • Wsparcie marketingu w projektach i codziennym zarz─ůdzaniu ofert─ů firmy (zdj─Öcia, dane techniczne, ceny)
  • Wsparcie dzia┼éu operacyjnego w utrzymaniu floty samochodów
  • Wsparcie dzia┼éu zakupów w sprawnym wprowadzaniu samochodów do oferty firmy

Oczekiwania:

  • Wiedza i pasja do bran┼╝y motoryzacyjnej s─ů konieczne
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç
  • Wysoki poziom umiej─Ötno┼Ťci interpersonalnych
  • Otwarto┼Ť─ç na kontakt z Klientem
  • Nastawienie na rozwój – w┼éasny jak i firmy
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie zawodowe w kontakcie z Klientami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do do┼Ťwiadczenia
  • Prac─Ö w dynamicznym ┼Ťrodowisku wspieraj─ůcym rozwój w┼éasnej pasji
  • Realny wp┼éyw na rozwój start-up'u
  • Budowa do┼Ťwiadczenie zawodowego w unikalnym modelu biznesowym
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç dalszego rozwoju w oparciu o indywidualn─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö

Do┼é─ůcz do naszego zespo┼éu!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.

Czekamy na Ciebie.

Pensja podstawowa: 3 000 - 4 000 zł