Specjalista ds. sprzedaży

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Car Enthusiast

Autosp Pol Sp. z o.o. (Spotawheel.pl)

40

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Komunikacja Zaangażowanie Dyscyplina

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Zmieniamy sposób w jaki ludzi kupują samochody. Spotawheel to zaawansowana technologicznie spółka, która przebudowała cały proces zakupu i sprzedaży samochodów od początku zapewniając przejrzystość, jakość i doświadczenie Klientów. Spółka została uruchomiona w 2015 roku ze wsparciem funduszy VC dynamicznie rośnie na rynku wartym 55 mld EUR celując w 30x wzrost do roku 2023. W odróżnieniu od tradycyjnych dealerów opieramy się na zaawansowanej technologii i procesach aby efektywniej pracować i budować skalę działalności.

Spotawheel to ludzie są najważniejsi. Nasz zespół ma nie tylko sprostać ale przekraczać oczekiwania Klientów. Inwestujemy w nasz zespół budując kulturę doskonałości, etyki i przyjemności bycia jego częścią.

Obecnie szukamy pracowników do wsparcia naszego zespołu na stanowisko:

Car Enthusiasts / Entuzjastów Motoryzacji

Miejsce pracy: Warszawa

Jako Entuzjasta będziesz miał możliwość rozwijania swojej pasji do samochodów i rynku motoryzacyjnego. Będziesz miał możliwość późniejszego rozwoju w wybranej dziedzinie.

Twoje kluczowe obowiązki to:

  • Przeprowadzanie jazd próbnych z Klientami
  • Dostarczanie zakupionych aut Klientom
  • Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze Klientów
  • Wsparcie marketingu w projektach i codziennym zarządzaniu ofertą firmy (zdjęcia, dane techniczne, ceny)
  • Wsparcie działu operacyjnego w utrzymaniu floty samochodów
  • Wsparcie działu zakupów w sprawnym wprowadzaniu samochodów do oferty firmy

Oczekiwania:

  • Wiedza i pasja do branży motoryzacyjnej są konieczne
  • Dyspozycyjność
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Otwartość na kontakt z Klientem
  • Nastawienie na rozwój – własny jak i firmy
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w kontakcie z Klientami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pracę w dynamicznym środowisku wspierającym rozwój własnej pasji
  • Realny wpływ na rozwój start-up'u
  • Budowa doświadczenie zawodowego w unikalnym modelu biznesowym
  • Możliwość dalszego rozwoju w oparciu o indywidualną ścieżkę

Dołącz do naszego zespołu!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.

Czekamy na Ciebie.

Przewidywana data zatrudnienia: 30.04.2021