Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi klienta

Bookfinanse

8

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Umiejętność szybkiego uczenia się

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

BOOKFINANSE SP. z o.o z siedzibą w Warszawie. 7-letnie doświadczenie w tej branży pozwoliło ugruntować naszą pozycję na rynku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalistę ds. obsługi klienta

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zainteresowanych klientów ofertą kredytowania.
  • Analiza potrzeb, budowa partnerskich relacji z klientami.
  • Oferowanie rozwiązań bankowych i współpraca z klientem.
  • Codziennie nowa baza zainteresowanych klientów naszymi usługami.
  • Telefoniczny kontakt z zainteresowany klientem kredytem gotówkowym / konsolidacja.

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy, umiejętności szybkiego uczenia się i determinacji do realizacji celów.
  • Odwagi do podejmowania nowych wyzwań i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Naturalnej samodzielności i odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w pracy z klientem mile widziane.

To oferujemy

  • Bieżące wsparcie zespołu specjalistów i szereg szkoleń.
  • Zaproszenia na eventy organizowane przez partnerów biznesowych.
  • Umowę zlecenie lub Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (część stała i premia).
  • Adekwatne do zadań narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Biuro w centrum Warszawy (Śródmieście - Chałubińskiego 8).
  • Miłą atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole.

Przewidywana data zatrudnienia: 25.07.2022