Zobacz inne oferty pracy

Konsultant ds. Sprzedaży

Credit Agricole Polska S A

5000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Wrocław  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Obsługa klienta Komunikatywność

Opis stanowiska

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie, w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 145 tysięcy osób, które wspierają klientów w 46 krajach. W Polsce znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całym kraju.

Jestemy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – już trzykrotnie otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader, ostatni w 2023 r. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Według rankingu Wprost z 22.05.2023 r. zajęliśmy 6. miejsce wśród 50 najlepszych pracodawców w Polsce. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie.

Konsultant ds. Sprzedaży (Contact Center)

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedajesz produkty banku dopasowane do potrzeb klienta
  • Rozpoznajesz potrzeby i oczekiwania klienta
  • Dobrze znasz produkty banku i potrafisz je promować
  • Potrafisz poradzić sobie z różnymi trudnymi sytuacjami naszych klientów. Potrafisz zachować spokój i zadbać o kompleksową obsługę spraw klienta.
  • Dbasz o zachowywanie wysokiej jakości obsługi

Nasze wymagania:

  • Masz minimum wykształcenie średnie
  • Masz poprawną dykcję i lubisz rozmawiać
  • Nie musisz mieć doświadczenia. Dostarczymy Ci kompleksową wiedzę w trakcie szkoleń
  • Lubisz się uczyć i poszerzać swoją wiedzę
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać komputer
  • Lubisz kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio z bankiem, bo wiemy, że to dla Ciebie ważne,
  • wynagrodzenie podstawowe plus przejrzysty system premiowania,
  • grafik, który pozwoli połączyć prace z dodatkowymi aktywnościami np. ze studiami,
  • różnorodność oferty szkoleniowej: szkolenia techniczne, produktowe i kompetencyjne, warsztaty, mentoring,
  • jasne ścieżki awansu w postaci ścieżek karier. Pierwszy awans możesz mieć już po 3 miesiącach.
  • możliwość rozwoju kariery poprzez wydarzenia, programy rozwojowe, akademie i rekrutacje wewnętrzne w różnych obszarach banku i Grupy Credit Agricole w Polsce,
  • programy wellbeingowe, platformę wsparcia psychologicznego,
  • działania CSRowe, akcje #mniejplastiku, 5 dni w roku dodatkowo wolnych na wolontariat,
  • pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę,
  • pracę hybrydową - zarówno zdalnie (po okresie wdrożenia) jak i w nowoczesnym biurze. Do biura bez problemu dojedziesz tramwajem, autobusem czy pociągiem (stacja Wrocław Mikołajów). Możesz też skorzystać z parkingu podziemnego, w okolicy jest zaplecze gastronomiczne oraz centrum handlowe Magnolia,
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole,
  • pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona