Zobacz inne oferty pracy

Business Development Representative - Casambi Wireless Lighting Controls

DJP Sp. z o.o.

10

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Wiedza z zakresu elektrotechniki i techniki ┼Ťwietlnej Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y o┼Ťwietleniowej w zakresie sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Firma DJP zosta┼éa za┼éo┼╝ona w 1990 r.  Nazwa firmy pochodzi od skrótu: „Dobra Jako┼Ť─ç Produktu”. Obecnie firma zajmuje si─Ö promocj─ů i dystrybucj─ů komponentów do produkcji opraw o┼Ťwietleniowych marek BJB, Citizen Electronics, Helvar, ELT, Casambi.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Representative

Casambi Wireless Lighting Controls

Twój zakres obowi─ůzków:

• Obs┼éuga i wsparcie techniczne kontrahentów w zakresie bezprzewodowych systemów sterowania o┼Ťwietleniem bluetooth mesh Casambi
• Obs┼éuga sprzeda┼╝y OEM (kontakty z producentami o┼Ťwietlenia)
• Obs┼éuga projektów inwestycyjnych (kontakty z architektami, projektantami, wykonawcami i integratorami instalacji elektrycznych i o┼Ťwietleniowych)
• Koordynacja realizacji zamówie┼ä (kosztorysowanie, kontakty z logistyk─ů i produkcj─ů)
• Promocja i marketing (zarz─ůdzanie portfolio produktowym, udzia┼é w eventach bran┼╝owych)
• Utrzymywanie relacji z kontrahentami B2B, organizacja szkole┼ä technicznych
• Koordynacja wspó┼épracy z zagranicznymi dostawcami (Casambi Ecosystem)

Nasze wymagania:

• Wiedza z zakresu elektrotechniki i techniki ┼Ťwietlnej
• J.polski ojczysty lub bieg┼éy
• J.angielski na poziomie b. dobrym (B2), pozwalaj─ůcym na swobodn─ů komunikacj─Ö mailow─ů i telefoniczn─ů z kontrahentami i dostawcami
• Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y o┼Ťwietleniowej w zakresie sprzeda┼╝y
• Do┼Ťwiadczenie w kontaktach z kontrahentami biznesowymi
• Do┼Ťwiadczenie w pracy przy projektach inwestycyjnych
• Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu
• Gotowo┼Ť─ç do wyjazdów s┼éu┼╝bowych
• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

• Umow─Ö o prac─Ö
• Atrakcyjne sta┼ée wynagrodzenie + system premiowy
• Samodzielne stanowisko z mo┼╝liwo┼Ťci─ů elastycznej organizacji zada┼ä
• Wsparcie rozwoju kompetencji technicznych i handlowych w zakresie systemów sterowania
• Prac─Ö stacjonarn─ů w po┼é─ůczeniu z prac─ů w delegacji
• Mi┼é─ů atmosfer─Ö w zgranym zespole
• Narz─Ödzia pracy do sta┼éej dyspozycji: laptop, smartfon oraz samochód s┼éu┼╝bowy

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona