Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska) NOWA

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Key Account Manager

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Specjalista ds. sprzedaży

DMT Maszyny z Grupy Homag

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wadowice

Wiedza z zakresu technik sprzedaży Język angielski Umiejętności negocjacyjne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma DMT Homag

Firma zajmująca się sprzedażą maszyn CNC grupy Homag HOMAG | HOMAG prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Grupa Homag jest światowym liderem w zakresie bogatych technologicznie rozwiązań dla biznesu zajmującego się obróbką drewna – zarówno dla niewielkich rodzinnych biznesów jak i średnich zakładów oraz producentów w skali światowej.

Obecnie do głównej siedziby firmy poszukujemy

Specjalisty ds. sprzedaży

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa dotychczasowych klientów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Kontakt z klientem – telefoniczny oraz mailowy
  • Sporządzanie umów
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych
  • Opieka posprzedażowa nad nowymi oraz obecnymi klientami firmy
  • Organizowanie transportów
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej
  • Skrupulatne prowadzenie systemu CRM i dobra organizacja pracy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Dział Sprzedaży:

Dział sprzedaży składa się z regionalnego przedstawiciela handlowego – Key Account Manager, na terenie południowej Polski. W związku z rozwojem działalności oraz stale zwiększającą się liczbą klientów poszukiwany jest drugi handlowiec, który pozostanie pod bezpośrednią opieką regionalnego przedstawiciela handlowego.

Wymagania/profil kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dział handlowy, przedstawiciel handlowy, opiekun klienta biznesowego itp.)
  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Skrupulatność i dokładność
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Niezbędna znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków obcych – j. angielski lub j. niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Podstawowe wynagrodzenie + premia (po okresie próbnym)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń
  • Szkolenia produktowe i wsparcie na kolejnych etapach wdrożenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Wadowicach, elastyczne godziny pracy
  • Praca w firmie, której produkty są innowacyjne, a branża przyszłościowa;
  • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę