Samochód Baza kontaktów

  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Sales Manager

ECO24

5

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Team management Sales-driven person Marketing skills

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Masz talent do sprzedaży i marketingu B2B?

Szukamy Sales Managera/-ki, który potrafi płynnie łączyć nowoczesny marketing i techniki sprzedaży B2B w celu osiągania ponadprzeciętnych wyników ;-)

Oferujemy duży zakres odpowiedzialności, realny wpływ na rozwój biznesu, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe projekty, dużą samodzielność i satysfakcje z pracy oraz możliwość rozwoju w szybko rosnącej firmie w atrakcyjnej branży - sprzedaży profesjonalnych pojemników na odpady.

Jesteśmy kilkuosobową firmą, z młodym zespołem i ugruntowaną pozycją na rynku. Mamy piękne biuro w kamienicy na Powiślu. Zajmujemy się sprzedażą B2B oraz internetową produktów związanych z ochroną środowiska i segregacją odpadów (więcej na stronie www.eco24.pl).

To gorący czas dla całej branży - inwestujemy, rozwijamy się i unowocześniamy. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu i dołożenia swojej cegiełki do pomocy środowisku!

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

SALES MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa, Powiśle

Poszukujemy osoby:

  • Potrafiącej sprzedawać i zarządzać sprzedażą; z 2-4 letnim doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży B2B
  • Potrafiącej budować relacje z Klientami oraz wejść w rolę eksperta, doradcy
  • Samodzielnej, z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Kreatywnej, pomysłowej oraz potrafiącej myśleć analitycznie
  • Energicznej, z wysoką kulturą osobistą, biznesową i doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi

Twój zakres odpowiedzialności:

  • Aktywna sprzedaż i zarządzanie lejkiem sprzedaży
  • Zarządzanie działem sprzedaży (1 x Sales Specialist)
  • Tworzenie kampanii marketingowo - sprzedażowych
  • Rozwój biznesu oraz budowanie portfela Klientów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedażowych
  • Znajomość marketingu online oraz offline do małych i średnich firm
  • Doświadczenie w sprzedaży produktu technicznego
  • Doświadczenie związane z przetargami publicznymi

Co oferujemy:

  • Bardzo samodzielne stanowisko, realny i bezpośredni wpływ na szybki rozwój firmy
  • Pozytywną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Pracę w pięknym biurze w kamienicy na Powiślu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)