Specjalista ds. Sprzedaży – owoce i warzywa

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 27-07-2024
Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży i reklamy

Prowizja: 3 000 - 9 000 zł
Pensja prowizja
3 000 - 9 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. handlu elementami złącznymi

Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista ds. OZE

Energy House Solutions sp. z o.o.

50

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Warszawa, Wyszków, Płońsk, Pułtusk, Mińsk Mazowiecki

Dyspozycyjność Komunikatywność i pozytywna energia Prawo jazdy kat. b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

ENERGY HOUSE SOLUTIONS sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, o pewnej pozycji na rynku, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród setek zadowolonych klientów i kontrahentów. Naszą dewizą jest profesjonalizm i precyzja, a naszym znakiem rozpoznawczym- krótki proces od pomysłu do realizacji.

www.energyhousesolutions.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. OZE

Praca na terenie: województwa mazowieckiego

Zależy nam na wysokich standardach sprzedaży oraz obsługi Klienta. Jesteśmy przekonani, że sprzedaż to pomaganie ludziom i znalezienie dla nich najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy na naszych szkoleniach wdrożeniowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Opieka nad obecnymi Klientami,
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez ENERGY HOUSE SOLUTIONS sp. z o.o.,
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych,
  • Doradztwo, sprzedaż i opieka w całym procesie obsługi Klienta.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność i pozytywna energia,
  • Przedsiębiorczość,
  • Nastawienie na wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, natomiast nie jest wymagane.

To oferujemy:

  • Możliwość pracy na stałej podstawie wynagrodzenia z dodatkowym wysokim systemem prowizyjnym,
  • Możliwość pozyskania samochodu służbowego (również do użytku własnego),
  • Realną ścieżkę awansu,
  • Codzienny mentoring i wsparcie w sprzedaży,
  • Regularne szkolenia produktowe, sprzedażowe i motywacyjne,
  • Gotowy schemat sprzedaży,
  • Prowizję od sprzedaży - nie ma górnej granicy zarobków,
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne,
  • Pracę w świetnym zespole ludzi, w przyjaznej i życzliwej atmosferze.

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • Dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku,
  • Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty,
  • Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania,
  • Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania,
  • Chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać.

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub na naszą skrzynkę e-mail podaną na stronie www.energyhousesolutions.pl

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane aplikacje.