Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista ds. OZE

Energy House Solutions sp. z o.o.

50

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom do┼Ťwiadczenia

5

Warszawa, Wyszk├│w, P┼éo┼äsk, Pu┼étusk, Mi┼äsk Mazowiecki  - 5 wakat├│w

Dyspozycyjno┼Ť─ç Komunikatywno┼Ť─ç i pozytywna energia Prawo jazdy kat. b

Opis stanowiska

ENERGY HOUSE SOLUTIONS sp. z o.o. to firma z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w sprzeda┼╝y, o pewnej pozycji na rynku, która cieszy si─Ö bardzo dobr─ů opini─ů w┼Ťród setek zadowolonych klientów i kontrahentów. Nasz─ů dewiz─ů jest profesjonalizm i precyzja, a naszym znakiem rozpoznawczym- krótki proces od pomys┼éu do realizacji.

www.energyhousesolutions.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. OZE

Praca na terenie: województwa mazowieckiego

Zale┼╝y nam na wysokich standardach sprzeda┼╝y oraz obs┼éugi Klienta. Jeste┼Ťmy przekonani, ┼╝e sprzeda┼╝ to pomaganie ludziom i znalezienie dla nich najlepszych rozwi─ůza┼ä dopasowanych do potrzeb. Nie wymagamy do┼Ťwiadczenia, wszystkiego Ci─Ö nauczymy na naszych szkoleniach wdro┼╝eniowych.

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Opieka nad obecnymi Klientami,
  • Sprzeda┼╝ produktów oferowanych przez ENERGY HOUSE SOLUTIONS sp. z o.o.,
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych,
  • Doradztwo, sprzeda┼╝ i opieka w ca┼éym procesie obs┼éugi Klienta.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywno┼Ť─ç i pozytywna energia,
  • Przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç,
  • Nastawienie na wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pracy indywidualnej i zespo┼éowej,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pracy pod presj─ů czasu,
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç,
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej, natomiast nie jest wymagane.

To oferujemy:

  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy na sta┼éej podstawie wynagrodzenia z dodatkowym wysokim systemem prowizyjnym,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç pozyskania samochodu s┼éu┼╝bowego (równie┼╝ do u┼╝ytku w┼éasnego),
  • Realn─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö awansu,
  • Codzienny mentoring i wsparcie w sprzeda┼╝y,
  • Regularne szkolenia produktowe, sprzeda┼╝owe i motywacyjne,
  • Gotowy schemat sprzeda┼╝y,
  • Prowizj─Ö od sprzeda┼╝y - nie ma górnej granicy zarobków,
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne,
  • Prac─Ö w ┼Ťwietnym zespole ludzi, w przyjaznej i ┼╝yczliwej atmosferze.

To praca dla Ciebie, je┼Ťli:

  • Dysponujesz czasem od poniedzia┼éku do pi─ůtku,
  • ┼üatwo i z przyjemno┼Ťci─ů nawi─ůzujesz kontakty,
  • Spotkania z lud┼║mi nap─Ödzaj─ů Ci─Ö do dzia┼éania,
  • Lubisz oferowa─ç innym op┼éacalne rozwi─ůzania,
  • Ch─Ötnie przyswajasz wiedz─Ö i chcesz si─Ö rozwija─ç.

Prosimy o przes┼éanie CV za po┼Ťrednictwem portalu lub na nasz─ů skrzynk─Ö e-mail podan─ů na stronie www.energyhousesolutions.pl

Zastrzegamy sobie odpowied┼║ na wybrane aplikacje.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 6 000 zł