Sprzedawca Wewnętrzny

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Handlowiec z językiem obcym

epiLED

9

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Radosne usposobienie Doświadczenie w sprzedaży Bardzo dobra znajomość języka obcego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma epiLED działa na rynku polskim i zagranicznym od 2008 r. Przez ten czas zbudowaliśmy wysoką rozpoznawalność marki. Dostarczamy wysokiej jakości produkty LED dedykowane dla branży reklamowej. Nasi Klienci to profesjonalne agencje reklamowe, producenci reklam, hurtownie oraz znane marki światowe z różnych branż. Jesteśmy obecni w wielu krajach.  Dotychczasowe sukcesy powodują, że chcemy jeszcze bardziej zaangażować się na rynkach zagranicznych.

Dlatego poszukujemy osób na stanowisko:

Sprawnie posługujący się językami:

  • niemieckim,
  • francuskim,
  • holenderskim,
  • włoskim,
  • językami krajów skandynawskich,
  • angielskim.

Realizowane zadania:

  • obsługa bieżących Klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientami,
  • kompleksowa obsługa Klienta: przygotowanie wycen, prowadzenie rozmów handlowych, nadzór nad zleceniami Klientów,
  • doradztwo techniczne, produktowe,
  • współpraca przy opracowywaniu nowych produktów,
  • monitorowanie sytuacji rynkowej,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach osobistych oraz podczas imprez targowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość branży technicznej/elektronicznej/LED będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • gwarancję stałego zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oparty na wynikach Twojej pracy,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • własny gabinet,
  • kompleksowy plan wdrożenia na obejmowane stanowisko,
  • pracę w przyjaznym, otwartym i nastawionym na rozwój zespole z zachowaniem work-life balance,
  • po okresie próbnym możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie + zdalnie).

Przewidywana data zatrudnienia: 31.01.2023