Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Doradca klienta

Nieujawniona

Starszy Opiekun Finansowy

Baza kontakt├│w

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomo┼Ťci (szkolimy od podstaw)

Prowizja: 5 000 - 50 000 zł
Baza kontakt├│w
Pensja prowizja
5 000 - 50 000 zł
Baza kontakt├│w

Export key account manager

Forever Entertainment

80

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Gdynia

Umiej─Ötno┼Ť─ç zbudowania oraz podtrzymanie relacji handlowych z sieciami/punktami sprzeda┼╝y detalicznej Umiej─Ötno┼Ť─ç analizowania rynku pod wzgl─Ödem oczekiwa┼ä i potrzeb klient├│w oraz oferty konkurencji; Umiej─Ötno┼Ť─ç przygotowania polityki cenowej, rabatowej;

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Forever Entertainment S.A. z siedzib─ů w Gdyni zajmuje si─Ö produkcj─ů i wydawaniem gier komputerowych i konsolowych. Mamy 13 lat do┼Ťwiadczenia w bran┼╝y i jeste┼Ťmy jednym z najwi─Ökszych wydawców gier na Nintendo Switch. Rozszerzyli┼Ťmy równie┼╝ swoj─ů dzia┼éalno┼Ť─ç o fizyczne wydania gier, tworz─ůc w┼éasn─ů mark─Ö Forever Limited https://forever-limited.com.

Nasz zespó┼é pracuje nad znanymi IP:

  • • Panzer Dragoon II Zwei: Remake (SEGA)
  • • THE HOUSE OF THE DEAD 2: Remake (SEGA)
  • • FRONT MISSION 1st,2,3: Remake (Square Enix)
  • • Night Slashers: Remake

Ale też i nad innymi, własnymi tytułami.

Twoim zadaniem będzie zbudowanie sieci dystrybucji fizycznych wydań kolekcjonerskich gier!

Je┼Ťli jeste┼Ť ambitn─ů osob─ů, która lubi wyzwania i ma umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania relacji biznesowych, zach─Öcamy do przes┼éania swojego CV!

Zakres obowi─ůzków:

  • zbudowanie eksportowej sieci dystrybucji wyda┼ä fizycznych/pude┼ékowych;
  • praca z klientem zagranicznym i krajowym;
  • tworzenie strategii sprzeda┼╝owych i realizacja planów sprzeda┼╝owych;
  • negocjowanie umów handlowych;
  • prowadzenie i nadzór nad ca┼éym procesem sprzeda┼╝y w tym nadzór nad dokumentami;
  • przygotowywanie raportów dla kadry zarz─ůdzaj─ůcej;
  • wspó┼éudzia┼é w tworzeniu i nadzór nad realizacj─ů kampanii marketingowej;
  • efektywna komunikacja i wspó┼épraca z innymi dzia┼éami spó┼éki.

Wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiej─Ötno┼Ť─ç analizowania rynku pod wzgl─Ödem oczekiwa┼ä i potrzeb klientów oraz oferty konkurencji;
  • umiej─Ötno┼Ť─ç zbudowania oraz podtrzymanie relacji handlowych z sieciami/punktami sprzeda┼╝y detalicznej;
  • umiej─Ötno┼Ť─ç przygotowania polityki cenowej, rabatowej;
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie B2;
  • znajomo┼Ť─ç narz─Ödzi analitycznych i umiej─Ötno┼Ť─ç analizy danych, bieg┼éa obs┼éuga pakietu Office;
  • doskona┼ée umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne oraz umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy, samodzielno┼Ť─ç i zdyscyplinowanie.
  • mile widziane do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y gier, albo zainteresowanie grami;
  • umiej─Ötno┼Ť─ç analizy aktualnych trendów rynkowych oraz konkurencji.

Dodatkwo oferujemy:

• ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z mo┼╝liwo┼Ťci─ů dopisania partnera lub dzieci;
• karta Multisport;
• program polece┼ä;
• integracja z pozosta┼éymi cz┼éonkami zespo┼éu w pokoju gier;
• do┼Ťwiadczony zespó┼é, który ch─Ötnie dzieli si─Ö wiedz─ů;
• imprezy integracyjne.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij CV!