Sprzedawca Wewnętrzny

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Specjalista ds. Sprzedaży

Trustmate S.A

15

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Osiąganie założonych wyników Aktywna sprzedaż Nawiązywanie kontaktów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Szukamy ciekawej osoby na stanowisko:

Naszym produktem jest najlepsza obecnie na rynku aplikacja do gromadzenia i wyświetlania opinii o produktach i sklepach. Pewnie słyszałeś / słyszałaś o Trustmate.io ? Działamy nie tylko w Europie ale i w szerokim świecie.

Masz szansę dołączyć do nas, rozwijać się z nami i współtworzyć ten sukces w branży e-commerce.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • badanie potrzeb oraz aktywne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prezentacja produktów oraz usług firmy
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klientów

Twoje szanse na współpracę wzrosną, jeśli cechuje Cię:

  • minimum dwa lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych (najchętniej oprogramowania lub usług IT)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość dodatkowych języków)
  • pasja do nowych technologii
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • super, jeśli już masz szerokie kontakty ;-)

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 6 -7 tys. brutto plus prowizja
  • Elastyczny czas pracy, UOP lub B2B
  • Zespół świetnych ludzi
  • Możliwość pracy zdalnej ale jeśli wolisz w biurze to dlaczego nie? Masz psa?  Przyprowadź.
  • Benefity, wspólne wyjścia, wyjazdy, imprezy integracyjne
  • Pracę, która przynosi mnóstwo satysfakcji