Specjalista ds. sprzedaży

4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. Sprzedaży

LSI Software

240

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Mazowieckie, Dolnośląskie

Pozyskiwanie klientów b2b Doświadczenie w branży gastronomicznej lub hotelarskiej

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Interesujesz się hotelarstwem lub gastronomią? Chcesz doskonalić swój warsztat sprzedażowy, prowadząc projekty dla klientów z tych branż? Chcesz pracować w zespole zaangażowanych ludzi, którzy lubią spędzać ze sobą czas w pracy i poza nią? Jeśli tak - dołącz do nas ☺️

Będziesz odpowiadać za:

  • Sprzedaż nowoczesnego oprogramowania, przeznaczonego do zarządzania hotelami lub lokalami gastronomicznymi,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz sprzedaż produktów,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi,
  • Samodzielne przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa Klientów,
  • Monitorowanie i analizowanie tendencji rynku,
  • Ewidencjonowanie działań handlowych i raportowanie realizacji planów sprzedaży.

Zapraszamy Cię do aplikacji, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klienta B2B,
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w zespole handlowym,
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz kreatywność,
  • Nastawienie na sukces i realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do odbywania delegacji na terenie całej Polski.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych,
  • Znajomość branży hotelarskiej lub gastronomicznej.

LSI gwarantuje:

  • Dla osób z Warszawy zapewniamy stanowisko w warszawskim biurze,
  • Podstawę + prowizję,
  • Pełne wdrożenie na stanowisko (szkolenia handlowe, softowe i hardware),
  • Pokoje projektowe,
  • Wyjścia zespołowe, integracje,
  • Relax room,
  • Własną salę kinową,
  • Certyfikaty,
  • Duże projekty polskie i międzynarodowe,
  • Różnorodność technologii,
  • Medicover Sport,
  • Medicover,
  • Ubezpieczenie Aviva, PZU,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Współpracę w oparciu o dowolną umowę – B2B, o pracę, zlecenie.