Przedstawiciel Medyczny

MERCATOR MEDICAL S.A.

210

Super oferta

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Mazowieckie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Negocjacje Samodzielno┼Ť─ç Orientacja na dzia┼éanie

Opis stanowiska

Zadania

  • Promuje produkty Mercator Medical w placówkach medycznych na powierzonym terenie
  • Dba o odpowiedni─ů wiedz─Ö dotycz─ůc─ů produktów u dedykowanych klientów
  • Utrzymuje dobre kontakty z dotychczasowymi klientami; koordynuje proces przetargowy, realizacj─Ö umów oraz obs┼éug─Ö posprzeda┼╝ow─ů
  • Rozbudowuje sie─ç sprzeda┼╝y na powierzonym terenie poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów medycznych
  • Prowadzi analizy klientów pod k─ůtem zmieniaj─ůcych si─Ö ich potrzeb i preferencji
  • Pozyskuje informacje o sytuacji na danym terenie: ceny, konkurencja, nowe produkty, przetargi, itp.
  • Aktywnie uczestniczy w kreowaniu oferty sprzeda┼╝owej firmy na podstawie analizy potrzeb klientów
  • Organizuje spotkania i prowadzi prezentacje w placówkach szpitalnych
  • Reprezentuje Mercator Medical na przetargach, konferencjach, targach
  • Prowadzi dzia┼éania marketingowe na podleg┼éym terenie
  • Planuje prac─Ö w porozumieniu z prze┼éo┼╝onym w cyklu tygodniowym
  • Raportuje do prze┼éo┼╝onego prac─Ö w powierzonym regionie w oparciu o baz─Ö klientów w systemie tygodniowym

Wymagania

  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze
  • Minimum 5 lat do┼Ťwiadczenia na stanowisku w Przedstawiciela Handlowego/ Medycznego (mile widziane do┼Ťwiadczenie w pracy na rynku szpitalnym)
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne i handlowe
  • Silne zorientowanie na cel
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania i podtrzymywania kontaktów
  • Samodzielno┼Ť─ç oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç planowania i wyznaczania priorytetów
  • Kierowanie si─Ö zasadami etyki w biznesie
  • Znajomo┼Ť─ç pakietu Microsoft Office
  • Znajomo┼Ť─ç Prawa Zamówie┼ä Publicznych b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat.B i do┼Ťwiadczenie w prowadzeniu samochodu

Pensja podstawowa: Nieujawniona