Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. handlu elementami złącznymi

PPH Stanmar sp. z o.o.

25

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Białobrzegi (mazowieckie), Pionki, Iłża, Lipsko, Szydłowiec, Zwoleń, Przysucha, Kozienice, Puławy, Radom, Skaryszew, Skarżysko-Kamienna, Przytyk, Starachowice  - 1 wakat

Orientacja na działanie Zarządzanie swoim czasem pracy Znajomość technik sprzedaży

Opis stanowiska

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE STANMAR SP. Z O.O. TO FIRMA Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU, SPECJALIZUJĄCA SIĘ W PRODUKCJI ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH. OD 1984 ROKU DOSTARCZAMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY, ZARÓWNO ZNORMALIZOWANE, JAK I DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW. WSPIERAMY ROZWÓJ PRZEMYSŁU W POLSCE I ZA GRANICĄ, PROMUJĄC POLSKIE ROZWIĄZANIA NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlu elementami złącznymi na rynek polski

Miejsce pracy: Radom

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz nie tylko stabilne miejsce pracy, ale także środowisko, które sprzyja rozwojowi i realizacji Twojego potencjału. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać naszą firmę:

  • Inwestujemy w Twój rozwój – oferujemy finansowanie i dofinansowanie szkoleń, abyś mógł stale podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się zawodowo.
  • Stabilność zatrudnienia – nasza firma ma niski wskaźnik fluktuacji kadr, co świadczy o satysfakcji i lojalności naszych pracowników.
  • Bogata historia – działamy na rynku od kilkudziesięciu lat, co daje nam solidne fundamenty i pewność jutra.
  • Wspólny rozwój – wierzymy, że najlepsze pomysły pochodzą od naszych pracowników. Wdrażamy ich innowacyjne rozwiązania i razem budujemy przyszłość firmy.

Jeśli cenisz sobie rozwój, stabilność i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy, nasza oferta jest dla Ciebie.

Kogo dokładnie szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko specjalisty ds. handlu elementami złącznymi na rynek polski. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wyrobów produkowanych na zamówienie, obejmujących zarówno standardowe, jak i niestandardowe elementy złączne. W naszej ofercie znajdują się m.in. nity, sworznie, zawleczki, przetyczki, kołki, śruby, nakrętki, wkręty, gwoździe oraz inne elementy służące do połączeń.

Idealny kandydat to osoba, która spełnia następujące kryteria:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki to zarówno handel, marketing, zarządzanie lub pokrewne, jak i kierunki techniczne związane z naszą branżą. Cenimy solidne podstawy teoretyczne, które pozwolą na efektywną pracę.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów – poszukujemy osoby, która z łatwością buduje i utrzymuje trwałe relacje z klientami, a komunikacja jest jej mocną stroną.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji – cenimy zdolność do efektywnego negocjowania warunków współpracy oraz zamykania transakcji, co jest kluczowe w naszej codziennej działalności.
  • Wysoka kultura osobista – profesjonalizm i etyka w kontaktach biznesowych są dla nas niezwykle ważne, dlatego szukamy osoby, która reprezentuje sobą najwyższe standardy w tym zakresie.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – dodatkowy atut, który pozwoli na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi.
  • Doświadczenie:
  • Min. 5 lat w branży związanej z produkcją wyrobów metalowych lub handlem wyrobami metalowymi.
  • Min. 3 lata na stanowisku handlowym (obsługa klientów B2B).

Czym będziesz się zajmował?

Na stanowisku handlowca w naszej firmie będziesz odpowiedzialny za szeroki zakres działań, które obejmują:

  • Poszukiwanie i zdobywanie nowych Klientów – aktywne identyfikowanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów.
  • Aktywna obsługa oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami – budowanie i utrzymywanie silnych relacji biznesowych, aby zapewnić ciągłość współpracy.
  • Analiza potrzeb Klientów – dokładne rozpoznawanie i zrozumienie wymagań klientów, aby dostarczyć im odpowiednie rozwiązania.
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów – tworzenie atrakcyjnych i konkurencyjnych ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Nadzór nad terminowością realizacji zamówień – monitorowanie procesu realizacji zamówień, aby zapewnić ich terminowe wykonanie.
  • Negocjacje z Klientami – prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy.
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych – opracowywanie niezbędnych dokumentów sprzedażowych.
  • Udział w targach i konferencjach branżowych – reprezentowanie firmy na branżowych wydarzeniach, promowanie naszych produktów i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Jak zbudowany jest dział handlowy i proces sprzedaży?

Nasz dział handlowy charakteryzuje się samodzielnym stanowiskiem pracy, które bezpośrednio podlega zarządowi firmy. Handlowcy, oprócz pozyskiwania zamówień i sprzedaży, aktywnie uczestniczą w planowaniu i realizacji działań marketingowych firmy.

Nasz proces sprzedaży jest kompleksowy i skoncentrowany na potrzebach klienta. Składa się z następujących etapów:

  1. Kontakt z Klientem – inicjacja kontaktu i nawiązanie relacji z potencjalnym klientem.
  2. Uzgodnienie potrzeb Klienta – dokładne zrozumienie wymagań i oczekiwań klienta.
  3. Ewentualne doradztwo techniczne – wsparcie klienta w doborze odpowiednich produktów lub rozwiązań technicznych.
  4. Konsultacje z działem produkcji/działem zaopatrzenia/technologiem – współpraca z innymi działami w celu ustalenia możliwości produkcyjnych i zaopatrzeniowych.
  5. Sporządzenie oferty dla Klienta – przygotowanie szczegółowej i konkurencyjnej oferty handlowej.
  6. Aktywny kontakt z Klientem – utrzymywanie regularnych kontaktów, odpowiadanie na pytania i wątpliwości klienta.
  7. Ewentualne negocjacje – prowadzenie rozmów w celu uzgodnienia warunków współpracy i finalizacji umowy.
  8. Nadzór nad terminami realizacji zamówień – monitorowanie procesu realizacji zamówienia, aby zapewnić jego terminowe wykonanie.
  9. Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych – sporządzanie niezbędnych dokumentów, takich jak umowy, faktury i inne.

Jak będziesz wynagradzany?

Oferujemy atrakcyjny system wynagradzania, który składa się z dwóch elementów:

  • Pensja podstawowa (stała) – gwarantowane wynagrodzenie, które zapewnia stabilność finansową.
  • Prowizja – procent od wartości osiągniętej sprzedaży, co motywuje do osiągania jak najlepszych wyników i umożliwia zwiększenie zarobków w zależności od rezultatów pracy.

Co otrzymujesz poza wynagrodzeniem?

Pracując z nami, możesz liczyć na liczne korzyści i udogodnienia, które sprawiają, że praca w naszej firmie jest wyjątkowo atrakcyjna:

  • Stabilne zatrudnienie – oferujemy umowę o pracę, która zapewnia pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny.
  • Przyjazne środowisko pracy – dbamy o dobrą atmosferę i wspieramy pozytywne relacje w zespole.
  • Brak dresscode’u – komfort i swoboda w wyborze ubioru.
  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego – finansujemy szkolenia i kursy, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.
  • Współfinansowanie benefitów pozapłacowych – oferujemy dodatkowe benefity, które wspierają Twoje zdrowie i samopoczucie.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona