Agent Nieruchomości

3 000 - 4 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Poznaniu NOWA

Nieujawniona

Regional Sales Manager

Samochód Baza kontaktów

Business Development Manager – automatyka przemysłowa

Raion Automatyka Sp. z o.o.

40

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Poznań

Umiejętność prowadzenia rozmów o charakterze handlowym Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Misją firmy Raion Automatyka jest uwalnianie potencjału ludzkiego poprzez automatyzację procesów ręcznych. Jednocześnie skupiamy się na rozwoju naszych klientów i szeroko pojętej automatyzacji poprzez robotyzację.

Raion Automatyka to zespół specjalistów, którzy z pasją realizują misję poprawy produktywności zakładów przemysłowych poprzez automatyzację procesów wytwórczych oraz pakowania. Te cele osiągamy przy pomocy nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy systemy automatyki, maszyny oraz urządzenia automatyczne, a także stanowiska zrobotyzowane. Nasze produkty i rozwiązania znajdują zastosowanie najczęściej w obszarze automatyzacji linii pakujących i końcówek linii produkcyjnych.

Raion Automatyka jest częścią Raion Group, grupy skupionej na innowacyjnych rozwiązaniach podnoszących produktywność zakładów produkcyjnego.

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół sprzedażowy.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za sprzedaż naszych produktów oraz usług z zakresu systemów automatyki przemysłowej.

Zakres zadań:

  • Analiza potrzeb klientów, określanie wymagań technicznych i dobieranie odpowiednich rozwiązań
  • Współudział w przygotowaniu koncepcji rozwiązań technicznych, doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert, portfolio produktów i usług firmy
  • Rozmowy z Klientami, udział w targach i konferencjach branżowych, webinariach, networking
  • Prowadzenie negocjacji cenowych i rozmów handlowych
  • Aktualizacja informacji w CRM
  • Organizacja wizyt referencyjnych, rozmów referencyjnych
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz obszarów sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych i jakościowych

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży produkcyjnej
  • Umiejętność prowadzenia rozmów o charakterze handlowym
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • Motywacja do pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, pozytywne nastawienie do ludzi
  • Samodzielność i umiejętność planowania oraz organizacji swojej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat B

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży
  • Znajomość branży automatyki przemysłowej
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją i/lub robotyzacją procesów produkcyjnych (paletyzacja, pakowanie, obsługa maszyn, inne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, rozwój osobisty oraz realny udział w rozwijaniu firmy
  • Uczestnictwo w tworzeniu i sprzedaży innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań
  • Świetną atmosferę w pracy oraz zgrany, ambitny i zdeterminowany zespół
  • Elastyczne godziny pracy
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • Bardzo duży zakres samodzielności
  • System benefitów

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!