Przedstawiciel Handlowy NOWA

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy w Agencji Pracy Tymczasowej

Re-Cruiter Sp. z o.o. Sp. k.

15

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Realizowanie zleconych zadań Aktywne zdobywanie nowych kontrahentów na powierzonym regionie Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy Agencją Pracy specjalizującą się w rekrutacji zatrudnienia pracowników tymczasowych oraz dostarczaniem Pracowników na obiekty pracy w różnych branżach. Przejmujemy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem, posiadając swoje liczne oddziały na terenie Ukrainy i Polski.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

Przedstawiciela Handlowego

pełnego empatii i poczucia humoru!

Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście

Obowiązki:

  • Sprzedaż usług outsourcingowych, dostarczania pracowników na rynek Polski, realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla Kontrahentów z różnych branż,
  • Opieka nad dotychczasowymi Klientami oraz aktywne zdobywanie Nowych Kontrahentów na powierzonym regionie,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach,
  • Raportowanie i realizowanie zleconych zadań,
  • Monitorowanie rynku oraz rynku konkurencji,
  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy,

Wymagania od Kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych,
  • Baza kontaktów do firm poszukujących Pracowników,
  • Doświadczenie w branży Outsourcingu lub branży Handlowo-Przemysłowej,
  • Nastawienie na realizację celów i chęć zdobywania nowych potencjalnych Kontrahentów,
  • Zdolność przeprowadzania analiz związanych z zyskownością projektu,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem biznesowym,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat.B i gotowość do podróży służbowych (delegacje służbowe),
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office.

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania,
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne,
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy.
  • Samochód służbowy, nowoczesny system komunikacji – laptop, telefon służbowy usprawniający pracę Handlowca.

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię!!!

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.